1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Camry
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Camry

Toyoty Camry - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Toyota Camry wynajem długoterminowy – fantastyczne, przestronne auto

Toyota Camry wynajem to świetny sposób, na wygodne auto z odpowiednio dobraną mocą i przyspieszeniem, które doceni każdy kierowca. Większość użytkowników doceni również przyjemność, jaką można czerpać z prowadzenia auta. Dodatkowo ta hybryda ma zużywa mniej paliwa, ma przestronne siedzenia dla większości dorosłych i przyjazny dla użytkownika komputer pokładowy.

Wynajem Toyota Camry – przestrzeń i komfort

Toyota Camry na abonament – najlepszy sposób finansowania. Camry ma mnóstwo miękkich w dotyku powierzchni w całej kabinie, ale w dolnych elementach jest też sporo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Część modli wyposażona jest w efektowne materiały, takie jak tapicerka z prawdziwej skóry i drewniane wstawki wewnętrzne.

Wynajem długoterminowy Toyota Camry – przyjazny interfejs

Toyota Camry wynajem długoterminowy – brak ukrytych opłat. Camry wyposażona jest w system Entune 3.0. Ma proste menu, jego ekran dotykowy zapewnia szybki czas reakcji, a także przydatne fizyczne elementy sterujące ustawieniami dźwięku i klimatyzacji. Ekran dotykowy jest duży, a rozdzielczość robi wrażenie. Standardowe funkcje to: 7-calowy ekran dotykowy, Android Auto, Apple CarPlay, Amazon Alexa, sześciogłośnikowy system stereo, radio satelitarne, hot spot Wi-Fi, Bluetooth i dwa porty USB.

Wynajem długoterminowy Toyota Camry – duża przestrzeń w bagażniku

Wewnątrz Toyoty Camry znajdziemy duża przestrzeń na bagaże. Jest tam tyle samo miejsca, co w niehybrydowej Camry. Jest to rzadko spotykane, ponieważ większość hybryd ma mniej miejsca w bagażniku ze względu na zestaw akumulatorów. Tylne siedzenia składane w proporcji 60/40 można złożyć, aby zrobić miejsce na większe przedmioty. Toyota Camry wynajem, to najlepsza opcja finansowania. Oferujemy auta wysokiej klasy, które można mieć już od 2068 zł netto miesięcznie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Toyoty Camry.