1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. RENAULT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Renault - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Nowe samochody Renault na abonament

Renault, czyli francuski styl i elegancja. Renault to jednocześnie wieloletnia tradycja. Marka obchodzi właśnie swoje 121 urodziny. Imponujące doświadczenie pozwala firmie nie tylko odnosić sukcesy w sportach motorowych takich jak rajdy. Doświadczenie i innowacyjność sprawiły, że auta marki Renault pokochali kierowcy na całym świecie. Dzięki temu ten francuski producent samochodów jest globalnym liderem pod względem sprzedaży aut. Jednym z takich właśnie hitów sprzedażowych jest w Europie najnowszy model Renault Clio. Nie mógł on nie trafić do oferty Car Lease Polska. Dzięki temu ten miejski bestseller można zaparkować pod domem, nawet jeśli nie dysponujemy gotówką.

Wygodne auta Renault - wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Renault pozwala cieszyć się nowym samochodem nawet bez wpłaty wstępnej. Wystarczy tylko, że tak jak w przypadku komórki czy kablówki będziemy płacić abonament za usługę, jaką jest w tym przypadku użyczenie auta. Jaki jest koszt miesięcznego abonamentu na nowe Renault Clio w ramach wynajmu długoterminowego? I tu zaskoczenie. To kwota nawet poniżej 700 zł netto miesięcznie czyli nieco ponad 20 zł dziennie. Niekiedy właśnie tyle wydajemy na jeden przejazd komunikacją miejską całej naszej rodziny. Podróż nowym Renault Clio będzie zdecydowanie wygodniejsza i sprawi więcej radości.

Nie martw się o dodatkowe koszty w przypadku wynajmu długoterminowego Renault

A co z kosztami takimi jak ubezpieczenie samochodu czy przeglądy serwisowe? Jeśli tylko zechcemy także i te opłaty będą zawarte w ramach abonamentu. Dzięki temu żadna usterka samochodu czy konieczność wymiany opon na zimowe nas nie zaskoczą. Wystarczy zatankować paliwo i jeździć! Żadne inne koszty nie dotyczą kierowców, którzy decydują się na wynajem długoterminowy Renault.


Warto więc przyjrzeć się oferowanym przez Renault samochodom. Zwinny Renault Clio czy kompaktowy hatchback Megane? A może komfortowy i przestronny Renault Talisman? Gama aut z logo Renault na przednim grillu jest naprawdę bogata. Znajdziemy w niej także samochody elektryczne, takie jak miejski Renault Zoe. Warto już teraz sprawdzić, którym z nich można jeździć dzięki usłudze wynajmu długoterminowego Renault.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Renault.