1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. RENAULT
  4. RENAULT Austral
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Austral

Renault Austral - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Wynajem Renault Austral - oferta dostosowana do Ciebie

Szukasz nowoczesnego SUV-a, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji? Zapoznaj się z naszą ofertą na Renault Austral wynajem długoterminowy. Na pewno się nie zawiedziesz!

Renault Austral wynajem to rozwiązanie odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zamiast wydawać jednorazowo ogromne kwoty na zakup nowego auta, możesz korzystać z niego dzięki niskim comiesięcznym opłatom. Pojazd może być wykorzystywany w codziennej jeździe po mieście, a także w celach biznesowych.

To, co wyróżnia naszą ofertę to jej ogromna elastyczność. Renault Austral wynajem długoterminowy może być bez większych problemów dostosowany do Twoich oczekiwań. Warunki, na jakie masz wpływ to między innymi roczny limit przejechanych kilometrów, wysokość wkładu własnego czy też długość okresu wynajmu. Wypróbuj różne konfiguracje i przekonaj się, która opcja jest najbardziej opłacalna!

Renault Austral na abonament - poznaj możliwości 

Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty Renault Austral wynajem? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a bardzo chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą wynajem długoterminowy Renault Austral będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

Renault Austral na abonament jest dostępny w kilku wersjach. Znajdziesz u nas zarówno modele z napędem benzynowym, jak i hybrydowym. Szczegółowe informacje na temat osiągów każdego z nich możesz znaleźć na podstronach interesujących Cię pojazdów. 

Nie czekaj ani chwili dłużej i wybierz wynajem Renault Austral. To najlepsza oferta w sieci!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Renault Austral.