1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LEXUS
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

Lexus - leasing

Dostępnych samochodów: 17

Dostępne modele LEXUS

Car Lease Polska

Lexus nie tylko z nazwy kojarzy się z luksusem dla kierowców, jak i pasażerów. Jest to marka premium japońskiego koncernu Toyota Motor Corporation. W latach osiemdziesiątych prezes Toyoty dał tajne zadanie swoim inżynierom, aby stworzyli najwyższej klasy auto, które mogłoby konkurować z prestiżowymi modelami takich stajni jak Jaguar, Mercedes czy BMW.


My nie mamy nic do ukrycia, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze świetnymi, nowymi autami, które są owocem tamtej kreatywności i doświadczenia. Tylko u nas znajdziesz bezkonkurencyjne oferty na leasing konsumencki Lexus.

Lexus leasing dla firm – czy to się opłaca?

Leasing Lexus tylko z nami, bo nasze oferty są nie do przebicia. Do posiadania tego auta nie trzeba nikogo zachęcać. Nie jest konieczne kupowanie go na własność, ponieważ od razu traci na wartości – to się po prostu nie kalkuluje. Starzejące się auto trzeba w końcu sprzedać i już nigdy nie odzyska się straconych pieniędzy. Tak samo kupienie auta, tym bardziej luksusowego, wiąże się z dużym obciążeniem budżetu. Dobrze to widać na przykładzie młodych firm, gdzie leasing operacyjny, który oferujemy, uchroni je przed utraceniem płynności finansowej. Jest to także ważny aspekt dla klientów indywidualnych, dla których zakup jest sporym wydatkiem. Tak naprawdę to zamrażanie pieniędzy, które topnieją z każdym dniem tracenia auta na wartości.


Chyba jednym z ważniejszych atutów posiadania Lexus leasing jest to, że nie jesteśmy z tym autem związani na dłuższy czas, ponieważ po zakończeniu trwania leasingu można wymienić samochód na nowszy, lepszy model. I tak bez końca, co chwilę nowe, świeże auto. To naprawdę się opłaca. Oczywiście jest też możliwość wykupu auta za rozsądną cenę. Elastyczne możliwości dla wszystkich!

Leasing konsumencki Lexus, także dla firm – jakie auta u nas?

W naszym rejonie marka Lexus postawiła głównie na produkcję hybryd. W 2020 roku stanowiły one 96% sprzedaży w Europie Zachodniej i Środkowej. Propozycja Lexus leasing z naszej oferty także opiera się o to rozwiązanie napędu. Jednak nie zaniedbujemy miłośników silników benzynowych i mamy w swojej ofercie Lexus RX Prestige. Jak sama nazwa wskazuje, jest to prestiżowe auto, które jest SUV-em. Charakteryzuje się bogatym wyposażeniem, które jest bardzo funkcjonalne i innowacyjne. Inżynierowie starali się dopracować wnętrze, które zapewnia niesamowity komfort. Jednak ich najważniejszym priorytetem było stworzenia miejsca z maksymalnym stopniem bezpieczeństwa dla wszystkich. Z pewnością warte uwagi auto z leasing Lexus.


Jego młodszym bratem jest hybryda Lexus Nowy RX F SPORT. Jest to model dynamiczny o mocy 371 koni mechanicznych, która przekłada się na moc satysfakcji w pojeździe o dużym temperamencie. Żywioł, który zarazem daje mnóstwo komfortu i pewności w jeździe. Nasze oferty Lexus leasing potrafią miło zaskoczyć naszych klientów. Staramy się, jak możemy, aby zapewnić najlepsze modele w bezkonkurencyjnych cenach. Specjalnie stworzyliśmy na przykład dla Lexus leasing kalkulator. Jest to przydatne i wygodne narzędzie do symulacji rat dostępne na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. W ten sposób klient sam odnajdzie najlepszą dla siebie opcję leasingową. Tacy jesteśmy, zawsze na rękę klientom, aby ułatwić im życie. U nas pełne zadowolenie z Lexus leasing dla firm oraz osób indywidualnych. Zapraszamy do współpracy wszystkich. Profesjonalnie i rzetelnie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Lexus.