1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LEXUS
  4. LEXUS ES
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

ES

LEXUS ES - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Lexus ES leasing - postaw na najlepsze rozwiązania

Jeśli jesteś fanem marki Lexus, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Nasza korzystna oferta Lexus ES leasing pozwala zasiąść Ci za kierownicą nowego modelu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Sprawdź szczegóły!

Jeżeli szukasz samochodu dla siebie w korzystnych comiesięcznych ratach leasingowych, który po zakończeniu umowy zakupisz na własność, Lexus ES leasing to zdecydowanie najlepsza opcja. Nasze ceny są bardzo korzystne i masz realny wpływ na ich wysokość!

W jaki sposób to działa? Leasing Lexus ES pozwala na elastyczne negocjowanie warunków umowy i dostosowanie jej do Twoich oczekiwań oraz możliwości. Dzięki temu na pewno uda Ci się znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Ciebie w pełni opłacalne.

Korzystny leasing Lexus ES - dowiedz się więcej

Lexus ES leasing to szereg korzyści. Najważniejsza z nich to oczywiście możliwość użytkowania znakomitego modelu ES. To samochód hybrydowy, który gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Dysponuje mocą maksymalną wynoszącą aż 218 KM, dzięki którym poznasz nowe znaczenie dynamicznej jazdy. Wśród jego licznych udogodnień znajduje się też automatyczna skrzynia biegów. 

Pamiętaj, że istnieje łatwy sposób na dostosowanie oferty do Twoich potrzeb. Wykorzystaj nasz Lexus ES leasing kalkulator, który w czasie rzeczywistym oblicza przybliżoną sumę opłat za auto i wysokość miesięcznej raty. Zmień zgodnie ze swoimi upodobaniami okres leasingu, wysokość wpłaty własnej czy kwotę wykupu końcowego i przekonaj się, która opcja jest dla Ciebie idealna!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Lexus ES.