1. Car Lease Polska
 2. Wynajem długoterminowy
 3. JEEP
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JEEP

Jeep - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Dostępne modele JEEP

Car Lease Polska

Jeep – wynajem długoterminowy

Amerykańskie samochody tej marki zapisały się w publicznej świadomości dzięki popkulturze jako pojazdy terenowe, dla których nie ma drogi niemożliwej do przejechania. Co ciekawe, sama nazwa stała się popularna podczas II wojny światowej, gdyż tak mówiono na amerykańskie samochody wojskowe. Nawet współcześnie, jeśli ktoś widzi masywne auto z napędem na cztery koła, często z przyzwyczajenia nazywa je jeepem. Pojazdy amerykańskiej marki zasłynęły swoją funkcjonalnością. Doskonale sprawują się w trudnych i niedostępnych terenach. Od lat wyznaczają trendy wśród samochodów terenowych, a klasyczna linia charakterystyczna dla Jeepa jest ponadczasowa. Samochód doskonale się sprawdzi jako rodzinny wóz, m.in. dzięki przestronnemu wnętrzu. Natomiast wielbiciele leśnych wertepów i off-roadu, jadąc Jeepem, doświadczą mocnych emocji w bezpiecznych warunkach. Dlatego te pojazdy mają rzesze wielbicieli, a część z nich chętnie korzysta z wynajmu długoterminowego Jeepa.

Na czym polega Jeep w abonamencie?

Zazwyczaj na hasło abonament ludzie myślą o telefonie. Natomiast w dzisiejszych czasach na takiej samej zasadzie może działać wynajem długoterminowy Jeepa. Osoba zainteresowana używaniem nowego pojazdu nie musi dysponować dużą kwotą na start. Samochód na abonament nie wymaga wpłaty własnej. Żeby zamówić Jeepa na wynajem długoterminowy, wystarczy:

 • wybrać jeden z prezentowanych modeli na stronie internetowej,

 • dostosować długość trwania najmu,

 • zaznaczyć dodatkowe opcje, takie jak wymiana opon w cenie,

 • kliknąć przycisk „Zarezerwuj ten samochód”,

 • wypełnić wymagane dane wnioskodawcy.

Po wykonaniu tych czynności w ciągu 24 godzin do osoby zainteresowanej zadzwoni konsultant, który poinformuje, jak wygląda procedura przyznawania decyzji o najmie długoterminowym. Po pozytywnej weryfikacji należy jedynie umówić się na odbiór samochodu. W tak prosty sposób można uzyskać Jeepa w abonamencie. Dla osób, które nie lubią niczego załatwiać online, istnieje możliwość przeprowadzenia całego procesu za pomocą kontaktu ze specjalistą.

Co zawiera w sobie koszt za wynajem długoterminowy Jeepa?

Dużą zaletą takiego sposobu finansowania samochodu są dodatkowe funkcjonalności. Klient zawierający umowę na wynajem długoterminowy Jeepa otrzymuje w jednej opłacie:

 • ubezpieczenie komunikacyjne,

 • przeglądy serwisowe,

 • samochód zastępczy w razie awarii najmowanego pojazdu.

Dzięki temu jest możliwe dokładne zaplanowanie budżetu, bez ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza przy drogich samochodach, u których opłata za ubezpieczenie komunikacyjne może zaskoczyć.

Jeep – wynajem długoterminowy i opinie

Klienci korzystający z wynajmu długoterminowego chwalą taki wybór za:

 • stałą opłatę,

 • brak obowiązku wykupu,

 • szeroki wybór pojazdów w ofercie.

Najem długoterminowy to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z nowoczesnego samochodu przez kilka lat, a potem zmienić go na nowszy model. Dzięki temu można uniknąć utraty wartości auta, która w ciągu pierwszych 3 lat może wynosić nawet 50%.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Jeep.