1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. JEEP
  4. JEEP Avenger
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JEEP

Avenger

JEEP Avenger - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Jeep Avenger wynajem długoterminowy - sprawdź szczegóły

Szukasz niezawodnego auta, które poradzi sobie doskonale w każdych warunkach? W takim razie nie musisz już rozglądać się dalej. Jeep Avenger wynajem długoterminowy to idealna oferta dla Ciebie!

Kto może skorzystać z tej usługi? Każdy! Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Jeep Avenger wynajem to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą jeździć nowym samochodem, ale niekoniecznie są chętne na duży wydatek w postaci zakupu pojazdu na własność. Nasza oferta pozwala na użytkowanie nowoczesnego Jeepa w zamian za comiesięczne niskie opłaty. 

Co istotne, wynajem długoterminowy Jeep Avenger może być w pełni dostosowany do wymagań klienta. Dotyczy to między innymi kwestii długości okresu wynajmu, a także rocznego limitu kilometrów. Te parametry mogą być swobodnie modyfikowane, podobnie jak wysokość początkowej wpłaty własnej, która może wynieść nawet 0%! 

Jeep Avenger wynajem - wszystko co musisz wiedzieć

Samochodów tej marki nie trzeba przedstawiać nikomu. Jeep Avenger wynajem długoterminowy to usługa dająca dostęp do naprawdę kultowego pojazdu, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Jeep Avenger na abonament ma silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra. Zapewnia mu 100 KM mocy maksymalnej. Jest też wyposażony w liczne udogodnienia zwiększające komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Szczegóły na ten temat możesz sprawdzić na podstronie opisującej auto.

Jeśli Jeep Avenger wynajem Cię interesuje, ale masz dodatkowe pytania przed podjęciem ostatecznej decyzji, koniecznie się do nas odezwij. Zatrudniamy profesjonalnych konsultantów, którzy chętnie udzielą Ci dodatkowych informacji i pomogą w podjęciu odpowiedzialnej i satysfakcjonującej decyzji. Nie czekaj i przekonaj się, że wynajem Jeep Avenger to najlepsze rozwiązanie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Jeep Avenger.