1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. AUDI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

AUDI

Audi - leasing

Dostępnych samochodów: 80

Car Lease Polska

Audi leasing – najlepsza oferta na rynku

Leasing Audi – sprawdź naszą ofertę. Dla kierowców szukających luksusowej, eleganckiej jazdy wypożyczalnia samochodów Audi to doskonały wybór. Audi to synonim elegancji i jakości. Ten niemiecki producent samochodów od ponad stu lat produkuje luksusowe samochody o wysokiej jakości, eleganckim wykończeniu i doskonałym bezpieczeństwie. Audi szczyci się tworzeniem samochodów, które poruszają się na granicy najnowocześniejszej technologii.

Leasing konsumencki Audi – także wyścigowe auta

Audi leasing – auta dostępne od ręki. Nic dziwnego, że firma ma imponującą historię wyścigową, dominując w Le Mans na początku 2000 roku, wygrywając rekordową liczbę 13 razy, a także dziewięć tytułów American Le Mans Series Championship i dwa tytuły World Endurance.

Audi leasing — dbałość o szczegóły

Leasing konsumencki Audi – najlepsza opcja finansowa. Audi przywiązuje dużą wagę do szczegółów podczas projektowania swoich samochodów i dokłada starań, aby wyróżniać się na tle innych producentów. Od deski rozdzielczej i siedzeń po to, co kryje się, pod maską. Audi wymaga najwyższej jakości od każdego elementu w każdym samochodzie. Siedząc za kierownicą, masz gwarancję przyjemnej i wygodnej jazdy.

Audi leasing — wysokiej klasy marka o zasięgu światowym

Wraz z przejęciem Audi przez Volkswagena w latach 60. otworzyły się drzwi do ekspansji i rozwoju firmy na całym świecie. Grupa Audi jest obecnie obecna na ponad 100 rynkach z produkcją w 19 lokalizacjach w 12 krajach.

Audi leasing kalkulator — najlepsza oferta na Carleasepolska.pl

Kalkulator leasingu Audi – korzystna opcja finansowania. Audi leasing jest bardzo prosty. Stale odnawiamy naszą flotę, aby zaoferować Ci najlepszą gamę pojazdów dopasowanych do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz kabrioletu, prestiżowego pojazdu, czy po prostu samochodu miejskiego do przejazdu z punktu A do punktu B, to mamy coś dla Ciebie.

Audi leasing – Audi Q3

Audi leasing – Audi Q3 – wyjątkowa oferta carleasepolska.pl. Q3, to auto, którego jedną z zalet jest dodatkowe przyspieszenie silnika, które można regulować za pomocą trybów jazdy Audi. Gdy skrzynia biegów ustawiona jest na bieg „S” w trybie Dynamic, silnik wywiera swoją maksymalną siłę w momencie włączenia skrzyni biegów, uwalniając pełny moment doładowania przez okres do dziesięciu sekund. Gdy nacisk na pedał gazu maleje, silnik elektryczny automatycznie przełącza się na rekuperację. Podczas hamowania silnik elektryczny może odzyskać do 40 kW energii.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Audi.