1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HYUNDAI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

Hyundai - leasing

Dostępnych samochodów: 13

Car Lease Polska

Marka Hyundai jest koncernem znanym w Polsce głównie z vanów i SUV-ów. Oprócz tego specjalizuje się produkcji pojazdów dostawczych i ciężarowych. Swoją siedzibę ma w Seulu i należy do południowokoreańskiego koncernu Hyundai Motor Group. Polecamy nasze oferty Hyundai leasing, oczywiście także z szerokim asortymentem innych modeli oraz z dogodnymi możliwościami finansowania, takimi jak wynajem długoterminowy. Tymczasem zapraszamy do podróży związanej z leasing Hyundai.

Hyundai leasing dla firm i konsumentów – praktyczne modele dla wszystkich

Prezentowane na naszej stronie w zakładce leasing operacyjny auta to pełen wachlarz możliwości. Dla każdego klienta znajdzie się coś ciekawego. Oferujemy auta luksusowe w formie limuzyn, sportowe, miejskie, ale także dostawcze dla firm. Pojazdy dedykowane są każdej grupie wiekowej, dla osób młodych, żyjących w pojedynkę, dla rodzin czy prestiżowe auta premium dla przedsiębiorców. Prezentujemy wszystkie rodzaje nadwozia między innymi coupe, hatchback, kabriolet, kombi, sedan, SUV czy VAN.


Nasza firma posiada obecnie w swojej ofercie modele Hyundai Tucson Executive w dwóch wersjach oraz i30 smart. Ten pierwszy model to SUV idealny na wycieczki związane z bliższym obcowaniem z naturą i szukaniem wolności w terenie. Sprawdzi się także w mieście. Dla ludzi lubiących bardziej dynamiczną jazdę sugerujemy wybór leasing Hyundai z modelem Tucson Executive. Posiada napęd 4x4 i moc silnika benzynowego 180 koni mechanicznych. Natomiast i30 Smart to auto klasy kompaktowej, hatchback do miejskiego użytkowania, który dobrze sprawdzi się także na dalszych trasach. Każde z prezentowanych aut idealnie nadaje się dla ludzi pragnących aut praktycznych.

Jaka jest różnica pomiędzy leasingiem operacyjnym a finansowym? Leasing Hyundai – najlepsze oferty

Car Lease Polska specjalizuje się w leasingach operacyjnych. U nas dostępny jest na przykład leasing Hyundai. Wyróżnia się tym, że w przeciwieństwie do leasingu finansowego podatek jest rozłożony na wszystkie raty i nie trzeba go płacić od razu. Czas trwania umowy jest dłuższy niż 40% czasu amortyzacji pojazdu. W przypadku leasingu finansowego jest on bez ograniczeń i zwykle trwa minimum sześć miesięcy. W leasingu operacyjnym możliwość wykupu jest zależna od okresu wykupu i stawki amortyzacji. Jest tutaj dowolność przy podejmowaniu decyzji, czy klient życzy sobie wykupić auto. W leasingu finansowym z dniem spłacenia ostatniej raty samochód staje się własnością dotychczasowego użytkownika. Dla opcji, którą my finansujemy, amortyzacja jest po naszej stronie. Odwrotnie jest dla leasingu finansowego.

 

Ogólnie model leasingu operacyjnego służy używaniu środka trwałego, w tym wypadku auta, przez cały czas trwania umowy z możliwością jego wykupu. Z kolei dla opcji leasingu finansowego głównym celem jest zakup i użytkowanie środka trwałego.

 

Finansowanie przez Hyundai leasing operacyjny jest dogodnym modelem dla młodych przedsiębiorstw, które większe wydatki wolałyby rozłożyć na dłuższy okres po to, aby nie mieć problemów z płynnością finansową. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na Hyundai leasing dla firm. Niewymagane jest tutaj zaangażowanie dużej ilości środków własnych, dlatego też prosimy o sprawdzenie naszych możliwości związanych z leasing konsumencki Hyundai. Wszelkie obliczenia dotyczące rat oraz przybliżone sumy opłat znajdują się w naszym Hyundai leasing kalkulator.

 

Hyundai leasing to przyjemna marka z wyjątkowo udanym leasingowaniem, bo dokonywanym przez pasjonatów i specjalistów, którzy przedstawią każdemu klientowi dogodną ofertę. U nas nikt nie musi liczyć na siebie, chyba że z naszym Hyundai leasing kalkulator, który umożliwi określenie warunków i możliwości. Resztą się zajmiemy i we wszystkim pomożemy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Hyundai.