1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI IONIQ 6
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

IONIQ 6

HYUNDAI IONIQ 6 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Hyundai Ioniq 6 leasing - wybierz to, co najlepsze

Czy marzysz o luksusowym, ekologicznym i innowacyjnym samochodzie, który zrewolucjonizuje Twoje doświadczenia za kierownicą? W takim razie postaw na Hyundai Ioniq 6 leasing i przekonaj się, jak wygląda przyszłość motoryzacji.

Główną zaletą naszej oferty jest jej ogromna elastyczność. Leasing Hyundai Ioniq 6 może być w pełni dostosowany do Twoich oczekiwań i aktualnych możliwości finansowych. Masz wpływ nie tylko na długość umowy, ale także wysokość wpłaty własnej czy kwotę wykupu końcowego. 

Hyundai Ioniq 6 leasing to doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy chcą móc użytkować nowoczesne auto z salonu, ale nie chcą wydawać jednorazowo znacznej sumy pieniędzy na jego zakup. Zamiast tego postaw na niskie miesięczne opłaty, dzięki którym będziesz mógł korzystać z samochodu w pełni swobodnie nawet przez okres 5 lat. 

Leasing Hyundai Ioniq 6 - sprawdź szczegóły

Hyundai Ioniq 6 leasing to prawdziwa gratka dla fanów szybkich samochodów o odważnym designie. Elektryczny napęd, w który wyposażono ten model, jest w stanie osiągnąć prędkość 100 km/h w czasie 7,4 sekund. Dysponuje też bardzo dużym zasięgiem, pozwalającym na przejechanie aż 545 kilometrów na jednym ładowaniu. Dodatkowym atutem jest automatyczna skrzynia biegów i liczne dodatkowe udogodnienia, które poprawiają komfort jazdy.

Zadbaj o to, by Twoje miesięczne raty były jak najkorzystniejsze. Pomoże Ci w tym Hyundai Ioniq 6 leasing kalkulator. To nasze narzędzie online, służące do wyliczenia wysokości miesięcznych rat. Za pomocą paru kliknięć możesz dowiedzieć się, jaki wariant umowy będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny. Sprawdź wszystkie możliwości jeszcze dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Hyundai Ioniq 6.