1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. RENAULT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Renault - leasing

Dostępnych samochodów: 21

Car Lease Polska

Koncern Renault jest jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych, bo jego początek sięga końca dziewiętnastego wieku. Marka jest bardzo silną konkurencją dla najmocniejszych przedsiębiorstw motoryzacyjnych, bo wraz ze współpracownikami (Nissan, Mitsubishi) ciągle walczy o miano lidera w globalnej sprzedaży samochodów. Jest producentem aut osobowych, dostawczych, ciężarówek i autobusów. Na uwagę zasługuje fakt, że jest także znaczącą częścią historii wyścigów formuły 1, wystawiając własne bolidy albo będąc konstruktorem samych silników.

 

Z nami można wybrać się w bezpieczną, ale dynamiczną przejażdżkę dzięki oferowanemu przez nas leasing Renault.

Renault leasing – Master Furgon L3H2 idealne auto dostawcze

Renault leasing z naszej oferty z pewnością będzie udany dla modelu Master Furgon L3H2. To solidny samochód dostawczy do zadań specjalnych. Było to najlepiej sprzedające się w Polsce auto w 2018 roku. Jest to duży samochód, powiększony od swoich poprzednich wersji na tyle znacząco, że należy pamiętać o jego większej wysokości wynoszącej 2,75 m. Wydawałoby się, że jest to nieznaczący fakt, a jednak. Informacja jest na tyle ważna, że jest umieszczona w formie naklejki na przedniej szybie. Chodzi tutaj o zwrócenie uwagi na przykład przy przejazdach pod wiaduktami w formie łuków.


Przestrzeń załadunkowa jest naprawdę pokaźnych rozmiarów, bo wynosi 13 m3 i aż 1,89 m wysokości. Zmieszczą się w niej załadowane europalety. W części kabiny kierowca ma osobny fotel, znajdują się tam różne skrytki, wielofunkcyjne przegródki i pojemniki. Ze względu na to, że jest to auto służące do pracy, to z wnęki za radiem jest wysuwany stolik wraz z uchwytem w celu trzymania i podpisywania różnych dokumentów. Sama jazda samochodem jest łatwa, widoczność pomimo gabarytów jest dobra, także dzięki kamerze cofania. Z nami tylko bezpieczne auta z równie bezpiecznymi ofertami, takimi jak Renault leasing.


Turbo diesel nie jest zbytnio energożerny, z pewnością przy jeździe w trybie ECO osiągi będą zadowalające. Auto ma przemyślane rozwiązania, nosi miano biura na kółkach, z której to nazwy wywiązuje się wyśmienicie. Dlatego polecamy to Renault w leasing dla firm.

Leasing samochodu Renault – dlaczego warto nam zaufać?

Po pierwsze działamy profesjonalnie oraz rzetelnie, także w związku z leasing samochodu Renault. Najważniejsze jest, aby podchodzić do wszystkich klientów po ludzku. Szczerze ich szanujemy i chcemy wykonywać dla nich jak najlepszą pracę. Wyznajemy zasadę, że dobro wraca i coś w tym musi być, bo faktycznie mamy rzesze stałych klientów oraz bardzo pozytywne opinie w internecie świadczące o tym, że to, co robimy, ma sens. Potrafimy znaleźć i wynegocjować najlepsze warunki zakupu nowych aut przeznaczonych do leasingów, ale także pod wynajem długoterminowy. Nasze doświadczenia umożliwiają wytargowanie nawet trzydziestoprocentowych upustów. To siła naszych kompetencji powoduje traktowanie nas na rynku leasingowym zupełnie poważnie.


Współpracujemy jedynie z polskimi dealerami, którzy tak jak my oceniani są bardzo wysoko, również w zakresie bycia fair w stosunku do klienta i współpracowników. Renault leasing i inne znaczące marki tylko na poważnych zasadach. Jesteśmy doceniani przez to, że w żadnym momencie nasz klient nie jest pozostawiony sam. Czy to przez nasz portal czy przez aplikację mobilną czy telefonicznie udowadniamy, że z nami jest po prostu łatwiej i sensowniej. Pomagamy i działamy kompleksowo. Doradzamy przy wyborze auta, dzięki naszemu narzędziu Renault leasing kalkulator symulacja wysokości rat jest dziecinnie prosta. Cała procedura związana z przygotowaniem dokumentów, podpisywaniem umowy, zamówieniem samochodu oraz odbiorem auta jest w naszej gestii. Z nami bez żadnego cienia wątpliwości warto skorzystać między innymi z Renault w leasing.

 

Car Lease Polska dla nas znaczy bardzo dużo. Mamy nadzieję, że taki sam odbiór mają wszyscy nasi klienci. Bardzo się cieszymy, że zaufało nam tak dużo osób. Zachęcamy do przejrzenia naszych ofert leasingowych, wynajmu długoterminowego, sprzedaży nowych aut, a także ubezpieczeń komunikacyjnych. Leasing konsumencki Renault, ale także dla przedsiębiorstw u nas wart jest uwagi, bo jesteśmy najlepsi. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Renault.