1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. RENAULT
  4. RENAULT Zoe
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Zoe

Renault Zoe - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Renault Zoe leasing - oferta na elektryki

Jeżeli stawiasz na niskie koszty eksploatacji i ekologiczne podejście do jazdy, to oferta dla Ciebie. Renault Zoe leasing to jedna z naszych najpopularniejszych opcji w segmencie pojazdów elektrycznych. Nie bez powodu!

Leasing Renault Zoe to opcja dla osób, którzy oczekują jazdy na najwyższym poziomie. Wydajny silnik elektryczny o mocy 135 KM, przyśpieszenie 9,5 sekundy do setki oraz zasięg wynoszący 386 kilometrów sprawiają, że auto sprawdza się równie dobrze w mieście, jak i na dłuższych trasach. 

Postaw na leasing Renault Zoe 

Model Zoe E-Tech Iconic charakteryzuje się nie tylko świetnymi osiągami, ale także nowoczesnym i stylowym designem. Renault Zoe w leasingu to częsty wybór klientów biznesowych, którzy szukają reprezentatywnego auta. Sprawdź wizualizacje dostępne na naszej stronie i przekonaj się sam.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wersji dostępnych w opcji Renault Zoe leasing? Wybierz interesujący Cię samochód i sprawdź informacje zamieszczone na jego podstronie. Znajdziesz tam dane techniczne, spis funkcjonalności i wyposażenia oraz zastosowane technologie bezpieczeństwa. 

Renault Zoe leasing kalkulator - sprawdź możliwości

Chcesz zmodyfikować wielkość wpłaty własnej za auto? A może kwotę końcowego wykupu? Albo przedłużyć lub skrócić okres spłat? To żaden problem. Sprawdź możliwości zapewniane przez Renault Zoe leasing kalkulator i przekonaj się, w jaki sposób modyfikacje wpłyną na wysokość miesięcznych rat oraz koszt całego leasingu. To prosty sposób, by zapoznać się ze wszystkimi opcjami finansowymi i wybrać najlepszą!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Renault Zoe.