1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MINI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MINI

Mini - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Brytyjskie Mini szerszej rzeszy ludzi jest znane z prześmiewczego serialu Jaś Fasola. Auto z założenia miało być niedrogim, małym autem dla czterech osób. Inżynierom w tej kwestii udała się nie lada sztuka – zaprojektowali zwinny, miejski samochód o małych gabarytach i na dodatek wygodny, z dużą ilością miejsca w środku. Obecne Mini są znacznie większe, co tym bardziej zwiększa ich komfort jazdy. Zapraszamy również do dużego komfortu Mini leasing, który oferujemy od początku do końca.

Mini leasing operacyjny – co można dzięki niemu zyskać?

Car Lease Polska jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują nowych aut. W naszej ofercie są do dyspozycji znane marki aut premium i standard. U nas można wybierać z szerokiej gamy modeli w wersjach sportowych, biznesowych, miejskich czy dostawczych. Znajdą tutaj pojazdy rodziny z dziećmi, bo mamy wiele rodzajów SUV-ów i vanów. Mini leasing oraz dla innych dostępnych u nas aut jest osiągalny od zaraz dla każdego klienta. Zajmujemy się sprzedażą aut, leasingiem operacyjnym, wynajmem długoterminowym oraz ubezpieczeniami komunikacyjnymi.


Leasing Mini operacyjny umożliwia przekazanie samochodu przyszłemu użytkownikowi, który deklaruje wnosić comiesięczne opłaty. Brak tutaj przeniesienia własności, amortyzacja środków trwałych jest po stronie leasingodawcy. Do każdej raty doliczany jest podatek VAT, bo ten rodzaj leasingu jest traktowany jako usługa, z której w każdym momencie można zrezygnować.


Dla takiego rozwiązania obowiązuje minimalny okres trwania umowy oraz uiszczenie dodatkowej opłaty, aby pojazd stał się własnością leasingobiorcy. W momencie wygasania umowy jest możliwość wykupienia auta. Cena jest zależna od tego, jaki był początkowy wkład własny, stawka amortyzacji, a także kiedy nastąpi koniec na przykład Mini leasing dla firm.

Leasing Mini – elektryzująca oferta

W naszych bezkonkurencyjnych propozycjach mamy także niebywały leasing Mini Hatch Cooper SE. Ten zupełnie elektryczny pojazd jest produkowany od 2019 roku i jest spokrewniony z benzynowym Hatch. Aby odróżnić go od swojego pierwowzoru, otrzymał specjalne alufelgi i plastikową zaślepkę zamiast atrapy chłodni. Dodano również stylowe zielone akcenty na przednim zderzaku oraz na zewnętrznych lusterkach. Pomimo dodania ciężkich akumulatorów jego zwrotność jest dalej utrzymana, a to dzięki zachowaniu niskiego środka ciężkości. Moc 184 KM i elektryczny silnik dają możliwość poznania jego świetnych osiągów zaraz przy starcie. Przyśpieszenie do 100 km/h to jedyne 7,3 sekundy. Warte uwagi auto elektryczne na Mini leasing, idealny kompan premium na miasto.

Mini leasing kalkulator – cenne symulacje

U nas nie ma miejsca na głowienie się, ile będą kosztować raty leasingu. Udostępniamy na przykład mini leasing kalkulator, który wyliczy najważniejsze koszty. Wartość raty Mini leasing oraz szacunkowej sumy opłat będą bez tajemnic. W przypadku problemów czy wątpliwości zachęcamy do skorzystania z przycisku „Proszę o kontakt”. Z chęcią pomożemy w każdej kwestii.

 

Nasza firma to grono profesjonalistów. Posiadamy bezkonkurencyjne oferty, bo mamy siłę i chęci do walczenia o nie dla naszych klientów. Mini leasing i inne usługi zostaną załatwione kompleksowo. Zapraszamy do naszej aplikacji na telefon.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mini.