1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. LEXUS
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

Lexus - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 6

Dostępne modele LEXUS

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy — Lexus na abonament

Japońska marka Lexus powstała stosunkowo niedawno — w 1989 roku — ale już teraz jest znana i powszechnie kojarzona z luksusem i elegancją. Firma zdobyła liczne wyróżnienia — w tym nagrodę dla najbardziej niezawodnej marki oraz najwyższą ocenę w zakresie obsługi serwisowej. Niesamowity rozwój i rosnąca popularność Lexusów sprawiają, że wiele osób darzy tę markę dużym zaufaniem.

 

Lexus jest znanym producentem samochodów hybrydowych. To auta z silnikiem spalinowym i elektrycznym, które stanowią milowy krok w rozwoju technologicznym. Zapewniają ekologiczną, cichą jazdę i są coraz częściej spotykane na polskich drogach. Ich użytkownicy cenią niskie zużycie paliwa w mieście, co przekłada się na mniejsze koszty utrzymania. Często także właściciele samochodów hybrydowych mogą bezpłatnie parkować w mieście — to kolejny sposób na oszczędność pieniędzy.

Car Lease Polska — oferta wynajmu Lexusa dostosowana do Ciebie

Nasza firma oferuje wynajem długoterminowy samochodów Lexus. Większość modeli jest dostępna od ręki i posiada automatyczną skrzynię biegów. Nasi klienci mogą wybierać spośród samochodów hybrydowych i na benzynę, z nadwoziem typu SUV, sedan czy hatchback. Efektowne modele, takie jak Lexus NX 300h AWD czy Lexus RX 300 pozwalają cieszyć się komfortową, bezpieczną jazdą każdego dnia. Oferowane przez nas auta posiadają nowoczesne udogodnienia — np. filtr przeciwpyłkowy czy system ochrony przedzderzeniowej (PCS) z wykrywaniem pieszych. Dzięki temu są znakomitą propozycją dla firm oraz osób prywatnych. Który model wybierzesz dla siebie?

 

Poza nowym samochodem udostępnianym za stałą, comiesięczną opłatę, Car Lease Polska gwarantuje atrakcyjne usługi dodatkowe. Nasi klienci nie muszą martwić się przeglądami technicznymi i usługami serwisowymi, a także wymianą opon — te czynności są wykonywane bez pobierania dodatkowych opłat. Jeśli samochód ulegnie awarii, nasza firma dostarcza klientowi bezpłatne auto zastępcze. Zapewniamy także ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz Assistance. Tobie pozostaje radość z jazdy wymarzonym Lexusem!

Wynajem długoterminowy Lexus — korzyści

Rosnąca popularność najmu długoterminowego samochodów, którą obserwujemy od kilku lat w Polsce i za granicą, wiąże się z licznymi zaletami tego rozwiązania. Tzw. auto na abonament to świetny wybór zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wybór najmu długoterminowego (zwykle na okres 2-5 lat) umożliwia jazdę nowoczesnymi modelami samochodów ulubionych marek. Dodatkowo Car Lease Polska zapewnia usługi dodatkowe, dzięki którym auto pozostaje w dobrym stanie, jest ubezpieczone, a klient nie musi martwić się nawet o ewentualne naprawy. To sprawia, że wynajem długoterminowy samochodu marki Lexus stanowi doskonałą alternatywę dla leasingu czy dużego kredytu na własne auto.

 

Dodatkowo klienci Car Lease Polska doceniają fakt, że nie muszą martwić się o ryzyko utraty wartości samochodu, co kilka lat mogą zmieniać pojazd na nowszy model i nie mają obowiązku zakupu auta po wygaśnięciu umowy. Formalności są proste, a nasi przedstawiciele pomagają na każdym etapie nawiązywania i trwania umowy. Zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Lexus.