1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. LEXUS
  4. LEXUS NX
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

NX

Lexus NX - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Lexus NX wynajem długoterminowy – SUV klasy premium

Lexus NX wynajem – dla osób prywatnych i firm. Lexus NX to auto, które wraz z drugą generacją przyniosło efektownie wystylizowanego SUV-a klasy premium średniej, który nie boi się iść własną drogą, jeśli chodzi o samochody tego typu. Nadal jest to jeden z jedynych modeli w swojej klasie, którego nie można zamówić w wersji z silnikiem wysokoprężnym, oferując w zamian pięknie dopracowany i bardzo wydajny benzynowo-elektryczny układ napędowy, dostępny teraz w wersji PHEV Plug-in oraz z możliwością samodzielnego ładowania.

Lexus NX na abonament — wrażenia z jazdy

Wynajem długoterminowy Lexus NX – elastyczny sposób finansowania. Lexus NX, to standardowy, samoładujący się modelu hybrydowego NX 350h, który jak poprzednio wykorzystuje 2,5-litrowy, czterocylindrowy silnik benzynowo-elektryczny. W tym samochodzie zastosowano jednak przeprojektowany układ hybrydowy czwartej generacji, który oferuje moc 241 KM (o 20% więcej niż mogła wyprodukować poprzednia wersja tego silnika). Podobnie jak wcześniej, sprzedaż koncentruje się w całej gamie na wersjach AWD. Dodatkowa moc oznacza 15% poprawę przyspieszenia.

Wynajem długoterminowy Lexus NX – stylistyka auta

Lexus NX wynajem długoterminowy – najlepsza oferta na rynku. Oferowany Lexus to druga generacja NX, która czerpie z motywów stylistycznych ustanowionych w mniejszym crossoverze UX i interpretuje je w nieco większym rozmiarze, dodając różne elementy z pierwszej generacji modelu NX. Właściciele oryginalnego samochodu mogą zauważyć i odnaleźć znajomości w skomplikowanych powierzchniach bocznych, charakterystycznej przedniej kratce Lexusa i "uniesieniu" wokół tylnego słupka. Zgrabna aranżacja tylnej klapy sprawia, że tylne lampy przyjmują smukły, zawinięty nad tylnym nadwoziem kształt.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Lexus NX.