1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. PEUGEOT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

Peugeot - leasing

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Firma Peugeot ma bardzo głębokie korzenie, dlatego że na rynku istnieje już od 1810 roku. Posiada nie tylko szeroką ofertę samochodów, ale także zajmuje się produkcją rowerów, motorowerów i elektronarzędzi. Swojego czasu wytwarzała automobile, młynki do kawy i przypraw. Koncern może poszczycić się wieloma nagrodami, wśród nich jest kilkukrotna wygrana w plebiscycie na samochód roku w Europie. Na przykład za rok 2017 został nim Peugeot 3008. Nie przez przypadek ten model jest dostępny u nas. Jesteśmy najlepsi i wygrywamy także z najlepszym Peugeot leasing. Zapraszamy do lektury.

Leasing Peugeot – z nami szybka droga do solidnych, nowych aut

Ostatnia, druga generacja Peugeot 3008 to auto, które zostało oficjalnie zaprezentowane w 2016 roku. W tej odsłonie oddaliło się od wizji bycia minivanem na rzecz crossovera. Pod względem stylistyki pomimo małego rozmiaru dominują przednie agresywne reflektory wraz z dużym wylotem powietrza z logiem marki. Z tyłu charakterystyczny jest wąski pas świateł. Wnętrze jest futurystyczne. Przykładem tego jest wielofunkcyjna, spłaszczona kierownica na górze i na dole, pozwalająca na pewną oraz płynną jazdę. Powyżej niej znajdują się nowoczesne, wyraziste zegary.


Włączanie przełączników na konsoli odbywa się tak samo, jak w kokpicie samolotów pasażerskich. Nad konsolą zamontowany jest dotykowy ekran multimedialny wraz z systemem komend głosowych. Auto prezentuje doskonałą ergonomię jazdy dzięki specjalnie wyprofilowanym fotelom. Godne uwagi – tym bardziej z naszym Peugeot leasing.

Peugeot leasing kalkulator – prosta i szybka odpowiedź na pytanie: ile to będzie kosztować?

Wiele osób przy próbie wyceny leasing konsumencki Peugeot, ale także dla firm ma problem z uzyskaniem informacji na temat szacunkowych kosztów dla wybranych modeli aut. Trudno się im dodzwonić na linię z konsultantem czy dealerem. Z nami nikt nie musi próbować skontaktować się w taki sposób, czy kłopotać się i jechać do biura. My idziemy klientom na rękę i specjalnie dla nich stworzyliśmy na naszej stronie i w aplikacji mobilnej na przykład dla Peugeot leasing kalkulator. Po znalezieniu interesujących marek czy modeli należy wprowadzić do naszego kalkulatora ich wartość oraz zaznaczyć za pomocą suwaków:

  • wysokość wpłaty własnej;
  • okres leasingu;
  • wartość wykupu.

Wszystkie dane można swobodnie zmieniać w celu znalezienia optymalnych wartości. Sam kalkulator bez udziału osób trzecich wyliczy wartość raty na przykład dla leasing samochodu Peugeot oraz sumę kosztów spłaty. Dla osób chcących znać dokładniejsze szczegóły albo mających wątpliwości, specjalnie stworzyliśmy możliwość bezpośredniego kontaktu z nami poprzez przycisk „Proszę o kontakt”. Po jego kliknięciu bez żadnej zwłoki nasz specjalista do spraw finansowania zakupów skontaktuje się i odpowie na każde pytanie. Peugeot leasing dla firm oraz dla osób prywatnych – nowe auta najlepszych marek z najlepszą ofertą.

Leasing Peugeot – jak stać się szczęśliwym posiadaczem nowego, wymarzonego auta?

Na naszej podstronie leasingu operacyjnego można w wyszukiwarce wybrać modele aut, które są interesujące. Jest tam wiele pól wyboru, które pełniąc funkcję filtrów, ułatwią poszukiwania. Dzięki wspomnianemu kalkulatorowi można ocenić, które auto będzie optymalną opcją pod względem estetycznym i finansowym. Tu ważny punkt, że wybrany pojazd należy zarezerwować na stronie, aby mieć pewność, że nikt inny nas nie ubiegnie.


Po tym kroku następuje procedura na przykład leasing Peugeot. Będziemy prosili o przekazanie danych leasingobiorcy, które są u nas w bezpieczny sposób przechowywane. Nasi klienci na każdym etapie procesu dostają informację na temat statusu. Po pozytywnej weryfikacji zapraszamy na odbiór auta, ustalając najlepszy dla klienta termin.

 

Car Lease Polska to firma pełna doświadczonych ludzi, którzy oferują swoją pomoc kompleksowo. Z nami klient na każdym kroku nie jest sam. Szanujemy go i dlatego opinie co do wykonywanej przez nas pracy, ale i pasji są bardzo wysokie. Nasze ceny są bezkonkurencyjne, co dodatkowo udowadnia, że z nami warto. Zapraszamy do współpracy. Peugeot leasing – warto!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Peugeot.