1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT 408
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

408

Peugeot 408 - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Peugeot 408 leasing - z rocznika 2023

Interesuje Cię praktyczny miejski SUV o zachwycającym nowoczesnym designie? W takim razie Peugeot 408 leasing to idealna oferta dla Ciebie. Ciesz się najlepszymi rozwiązaniami renomowanego francuskiego producenta w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Model 408 jest nie tylko reprezentatywny, ale także komfortowy. Przestronne wnętrze, elegancka tapicerka, oraz automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że podróżowanie tym autem to sama przyjemność. Postaw na leasing Peugeot 408 i przemierzaj drogi na swoich warunkach. 

Sprawdź możliwości - leasing Peugeot 408 

Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów i robimy wszystko by wyjść im naprzeciw. Właśnie dlatego nasza oferta Peugeot 408 leasing umożliwia bardzo duży wybór różnych modeli. Sprawdź który kolor lakieru, wykończenie wnętrza i dodatkowe wyposażenie odpowiadają Ci najbardziej.

Postaw na Peugeot 408 leasing, jeżeli zależy Ci też na świetnych osiągach. 130 KM, średnie spalanie wynoszące 6 litrów, przyspieszenie do setki w okolicach 10,4 sekundy i napęd na przednie koła zadowolą nawet najbardziej wymagających kierowców. 

Peugeot 408 leasing kalkulator - szybkie obliczanie rat

Przed sfinalizowaniem umowy upewnij się, że wszystkie warunki w pełni Ci odpowiadają. Oblicz wysokość rat przy pomocy naszych narzędzi online i zaplanuj spłaty, które nie obciążą zanadto Twojego budżetu. Przygotowaliśmy Peugeot 408 leasing kalkulator, który pomoże Ci w tym zadaniu i pozwoli na wyliczenie wysokości miesięcznych opłat w paręnaście sekund. W razie potrzeby, bez problemu zmodyfikujesz je zgodnie ze swoimi możliwościami i oczekiwaniami!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Peugeot 408.