DS - wynajem długoterminowy

DS wynajem długoterminowy – nowoczesne auta

DS 4 wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Historia marki DS Automobiles wywodzi się z zupełnie innej firmy — marki Citroën. Pod tą nazwą sprzedawane są stosunkowo młode samochody, które nie zdążyły jeszcze zdobyć światowego rynku. Samochody należą do segmentu premium, więc firmie dość trudno jest konkurować z innymi producentami. Historia tej marki rozpoczęła się ponad 100 lat temu i została dosłownie przerwana po wydaniu pierwszego samochodu — zapobiegła temu wojna. Jednak nawet w tak trudnych latach pracownicy Citroëna nadal pracowali, marząc o tym, że wkrótce na rynek pojawi się wyjątkowy samochód.

DS wynajem – korzenie marki

Citroen DS wynajem – auta dostępne od ręki. Korzenie DS Automobiles wyrastają bezpośrednio z innej firmy Citroen. Jej założyciel, Andre Gustav Citroen, urodził się w zamożnej rodzinie żydowskiej. Gdy chłopiec miał 6 lat, odziedziczył po ojcu i jego biznesie ogromną fortunę, która wiązała się ze sprzedażą kamieni szlachetnych. Co prawda przedsiębiorca nie chciał iść w jego ślady. Mimo licznych połączeń i już istniejącego stanu. Przeniósł się na zupełnie inną dziedzinę i zajął się produkcją mechanizmów. Podczas I wojny światowej Andre zbudował własną fabrykę łusek szrapnela, znajdującą się w pobliżu Wieży Eiffla. Budynek powstał w zaledwie 4 miesiące, w tym czasie był to rekordowy czas. Odłamki były bardzo wysokiej jakości, bez jednego małżeństwa i opóźnień w dostawach. Po zakończeniu wojny Andre założył firmę produkującą samochody. Dla przedsiębiorcy bardzo ważne było, aby były jak najbardziej bezpretensjonalne i łatwe w obsłudze.

DS abonament – rozwój modeli aut

Wynajem DS długoterminowy – korzystna opcja dla osób prywatnych. Pierwszy samochód, który dał nazwę marce, nazywał się Citroen DS. Produkowany był od 1955 do 1975 roku. Wtedy linia sedanów wydawała się innowacyjna, ponieważ w jej konstrukcji zastosowano nowe mechanizmy. Miał opływowe nadwozie i hydro pneumatyczne zawieszenie. W przyszłości to ona podczas zamachu uratowała życie prezydentowi Francji Charlesowi de Gaulle'owi. Model stał się ikoną, więc często był używany jako przykład dla nowych samochodów, przyjmując projekt i ogólną koncepcję. Dopiero na początku 2010 roku, po przywróceniu firmy, ukazał się mały hatchback DS3, nazwany na cześć legendarnego samochodu. Został również oparty na ówczesnym nowym Citroënie C3. W tym samym roku DS3 został Samochodem Roku Top Gear. W 2013 roku ponownie został uznany za najlepiej sprzedający się samochód pod względem modeli kompaktowych. Nowość zawsze była ukierunkowana na młodsze pokolenie, dlatego producent przewidział kilka opcji kolorystycznych nadwozia deski rozdzielczej i dachu. W 2016 roku firma zaktualizowała projekt i wyposażenie.

Citroen DS wynajem długoterminowy – marka zdobywa światowy rynek

DS wynajem długoterminowy kalkulator – oferta najlepsza na rynku. W 2010 roku wprowadzono Citroën DS3 Racing, który stał się hybrydą DS3. Został wydany w zaledwie 1000 egzemplarzach, co czyni go wyjątkowym w swoim rodzaju. Samochód posiadał niższe i stabilniejsze zawieszenie, lepsze zestrojenie silnika oraz oryginalną konstrukcję. W 2014 roku świat ujrzał nowy model DS4, oparty na swoim poprzedniku, Citroënie Hypnos z 2008 roku. Samochód stał się drugim samochodem seryjnym w całej gamie modelowej marki DS Automobiles. W roku swojej premiery został uznany za najpiękniejszy eksponat roku na festiwalu motoryzacyjnym. W 2015 roku model został przestylizowany, po czym otrzymał nazwę DS 4 Crossback. Hatchback DS5 został wyprodukowany w 2011 roku, otrzymał status najlepszego samochodu rodzinnego. Pierwotnie był produkowany z logo Citroëna, ale dopiero w 2015 roku został zastąpiony emblematem DS Automobiles.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing DS.