1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. DS AUTOMOBILES
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DS AUTOMOBILES

DS - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Dostępne modele DS AUTOMOBILES

Car Lease Polska

DS wynajem długoterminowy – nowoczesne auta

DS 4 wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Historia marki DS Automobiles wywodzi się z zupełnie innej firmy — marki Citroën. Pod tą nazwą sprzedawane są stosunkowo młode samochody, które nie zdążyły jeszcze zdobyć światowego rynku. Samochody należą do segmentu premium, więc firmie dość trudno jest konkurować z innymi producentami. Historia tej marki rozpoczęła się ponad 100 lat temu i została dosłownie przerwana po wydaniu pierwszego samochodu — zapobiegła temu wojna. Jednak nawet w tak trudnych latach pracownicy Citroëna nadal pracowali, marząc o tym, że wkrótce na rynek pojawi się wyjątkowy samochód.

DS wynajem – korzenie marki

Citroen DS wynajem – auta dostępne od ręki. Korzenie DS Automobiles wyrastają bezpośrednio z innej firmy Citroen. Jej założyciel, Andre Gustav Citroen, urodził się w zamożnej rodzinie żydowskiej. Gdy chłopiec miał 6 lat, odziedziczył po ojcu i jego biznesie ogromną fortunę, która wiązała się ze sprzedażą kamieni szlachetnych. Co prawda przedsiębiorca nie chciał iść w jego ślady. Mimo licznych połączeń i już istniejącego stanu. Przeniósł się na zupełnie inną dziedzinę i zajął się produkcją mechanizmów. Podczas I wojny światowej Andre zbudował własną fabrykę łusek szrapnela, znajdującą się w pobliżu Wieży Eiffla. Budynek powstał w zaledwie 4 miesiące, w tym czasie był to rekordowy czas. Odłamki były bardzo wysokiej jakości, bez jednego małżeństwa i opóźnień w dostawach. Po zakończeniu wojny Andre założył firmę produkującą samochody. Dla przedsiębiorcy bardzo ważne było, aby były jak najbardziej bezpretensjonalne i łatwe w obsłudze.

DS abonament – rozwój modeli aut

Wynajem DS długoterminowy – korzystna opcja dla osób prywatnych. Pierwszy samochód, który dał nazwę marce, nazywał się Citroen DS. Produkowany był od 1955 do 1975 roku. Wtedy linia sedanów wydawała się innowacyjna, ponieważ w jej konstrukcji zastosowano nowe mechanizmy. Miał opływowe nadwozie i hydro pneumatyczne zawieszenie. W przyszłości to ona podczas zamachu uratowała życie prezydentowi Francji Charlesowi de Gaulle'owi. Model stał się ikoną, więc często był używany jako przykład dla nowych samochodów, przyjmując projekt i ogólną koncepcję. Dopiero na początku 2010 roku, po przywróceniu firmy, ukazał się mały hatchback DS3, nazwany na cześć legendarnego samochodu. Został również oparty na ówczesnym nowym Citroënie C3. W tym samym roku DS3 został Samochodem Roku Top Gear. W 2013 roku ponownie został uznany za najlepiej sprzedający się samochód pod względem modeli kompaktowych. Nowość zawsze była ukierunkowana na młodsze pokolenie, dlatego producent przewidział kilka opcji kolorystycznych nadwozia deski rozdzielczej i dachu. W 2016 roku firma zaktualizowała projekt i wyposażenie.

Citroen DS wynajem długoterminowy – marka zdobywa światowy rynek

DS wynajem długoterminowy kalkulator – oferta najlepsza na rynku. W 2010 roku wprowadzono Citroën DS3 Racing, który stał się hybrydą DS3. Został wydany w zaledwie 1000 egzemplarzach, co czyni go wyjątkowym w swoim rodzaju. Samochód posiadał niższe i stabilniejsze zawieszenie, lepsze zestrojenie silnika oraz oryginalną konstrukcję. W 2014 roku świat ujrzał nowy model DS4, oparty na swoim poprzedniku, Citroënie Hypnos z 2008 roku. Samochód stał się drugim samochodem seryjnym w całej gamie modelowej marki DS Automobiles. W roku swojej premiery został uznany za najpiękniejszy eksponat roku na festiwalu motoryzacyjnym. W 2015 roku model został przestylizowany, po czym otrzymał nazwę DS 4 Crossback. Hatchback DS5 został wyprodukowany w 2011 roku, otrzymał status najlepszego samochodu rodzinnego. Pierwotnie był produkowany z logo Citroëna, ale dopiero w 2015 roku został zastąpiony emblematem DS Automobiles.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing DS.