1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. DS AUTOMOBILES
  4. DS AUTOMOBILES 4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DS AUTOMOBILES

4

DS 4 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

DS 4 wynajem długoterminowy – atrakcyjne auto

DS 4 wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. DS 4, to auto, które jest ulepszeniem oryginalnego wcielenia tego modelu. Wyższy o 40 cm od wersji hatch samochód posiada czarne osłony nadkoli, czarną kratę centralną, głęboki tylny spojler i aluminiowe belki dachowe. Przypuszczalnie jest to zgodne z zamierzonym połączeniem modelu CROSSover i hatchBACK. W sumie jest to bardziej atrakcyjny pakiet i oferuje więcej niż modele konkurencji.

DS 4 wynajem — wnętrze

Wynajem DS 4 – korzystny model finansowania. DS. 4 to auto, w którym deska rozdzielcza jest plastikowa, ale bardziej miękka i twarda, z pewnymi efektami przypominającymi włókno węglowe. Punktem do zapamiętania jest to, że DS chce przenieść swoją markę na wyższą półkę. Ekran dotykowy (który działa wystarczająco) jest na małej przestrzeni i chociaż pokrętła i przyciski są starannie rozmieszczone, to trzeba przyzwyczaić się do funkcjonalności.

Wynajem długoterminowy DS 4 - jazda w DS4

DS 4 wynajem długoterminowy – korzystna opcja dla osób prywatnych. DS 4 jest pojazdem, w którym napęd odbywa się za pośrednictwem sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów, która dzięki dobrze wyważonemu sprzęgłu sprawiała, że jazda jest dość przyjemna. Silnik 1.6HDi o mocy 118 KM jest słabszy na niskich obrotach, ale ma wiele do zaoferowania w średnim zakresie obrotów będąc żywym i czułym. Auto nie jest sprinterem. Przyspieszenie od 0 do 100 km zajmuje około 11 sekund. Dynamikę jazdy trzeba wziąć pod uwagę podczas wyprzedzania na autostradzie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing DS 4.