Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Alfa Romeo - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Alfa Romeo

Włoskie samochody z charakterystycznym logo przedstawiającym herb Mediolanu mają swoich miłośników, którzy od lat wybierają tylko tę markę. Trudno się dziwić — sportowa sylwetka tych aut robi wrażenie i przypomina, że historia Alfy Romeo od zawsze była silnie związana z wyścigami samochodowymi. Te efektowne pojazdy świetnie sprawdzają się w dłuższych trasach i na krótszych odcinkach, jeśli zależy nam na komforcie i lekkości jazdy. Doświadczeni miłośnicy motoryzacji wiedzą, że niektóre modele — np. oferowana przez nas Giulia — są uznawane za kultowe, a nawet przewyższające parametrami takie uznane marki jak BMW czy Audi. Wynajem długoterminowy Alfa Romeo to niepowtarzalna okazja, by spróbować czegoś nowego i sprawdzić, czy modele tego producenta dopasują się do Twojego trybu życia.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem długoterminowy Alfy Romeo?

To atrakcyjne rozwiązanie dla firm oraz klientów prywatnych — wszystkich, którzy chcą korzystać z bezpiecznych, nowoczesnych modeli aut. Zwykle zakup nowego samochodu oznacza potrzebę wzięcia kredytu lub wydania oszczędności. Wówczas posiadasz auto na własność, ale wszystkie koszty z tym związane ponosisz samodzielnie, a po kilku latach możesz obawiać się utraty wartości samochodu i niekorzystnej wymiany na inny model.

 

W przypadku wynajmu długoterminowego te problemy Cię nie dotyczą. Umowę z Car Lease Polska zawiera się na 2-5 lat. W trakcie jej trwania masz do dyspozycji wybrany model samochodu — część z nich jest dostępna od ręki! Nasza firma zapewnia wymianę opon i przeglądy techniczne, a w przypadku awarii — bezpłatny samochód zastępczy. Dbamy także o ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance. Wszystkie koszty zamykają się w atrakcyjnej, comiesięcznej opłacie, bez wpłaty początkowej i bez konieczności zakupu auta po wygaśnięciu umowy. Kiedy skończy się okres najmu Twojej Alfy Romeo, możesz wybrać inny model i podpisać nową umowę. Dzięki temu masz szansę jeździć najnowszymi samochodami, które zapewnią bezpieczeństwo Twojej rodzinie i pozytywnie wpłyną na wizerunek — Twój i Twojej firmy.

Car Lease Polska — wynajem samochodów Alfa Romeo dopasowanych do Ciebie

Dbamy o to, by nasi klienci mogli znaleźć w ofercie Car Lease Polska wymarzone modele aut. Udostępniamy samochody, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy dzięki licznym udogodnieniom. Wynajem długoterminowy Alfa Romeo może oznaczać korzystanie z samochodu z automatyczną skrzynią biegów, zestawem poduszek powietrznych, systemem ostrzegającym przed zmianą pasa ruchu, pakietem komfort parking i doskonale wyposażonym wnętrzem. Dla wielu osób to spełnienie marzeń i znaczne podniesienie bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych obowiązków lub weekendowych wyjazdów za miasto.

 

Proces najmu samochodu w Car Lease Polska jest bardzo prosty, a nasi klienci mogą liczyć na informacje i pomoc na każdym etapie. Na początek wystarczy wybrać samochód, który Cię interesuje, wybrać potrzebne parametry i kliknąć opcję „zarezerwuj ten samochód”. Poprosimy Cię o dane, dzięki którym nasz przedstawiciel będzie mógł skontaktować się z Tobą — a od tego już krok do podpisania umowy i pierwszej przejażdżki nową Alfą Romeo!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Alfa Romeo.