1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. ALFA ROMEO
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Alfa Romeo - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Alfa Romeo

Włoskie samochody z charakterystycznym logo przedstawiającym herb Mediolanu mają swoich miłośników, którzy od lat wybierają tylko tę markę. Trudno się dziwić — sportowa sylwetka tych aut robi wrażenie i przypomina, że historia Alfy Romeo od zawsze była silnie związana z wyścigami samochodowymi. Te efektowne pojazdy świetnie sprawdzają się w dłuższych trasach i na krótszych odcinkach, jeśli zależy nam na komforcie i lekkości jazdy. Doświadczeni miłośnicy motoryzacji wiedzą, że niektóre modele — np. oferowana przez nas Giulia — są uznawane za kultowe, a nawet przewyższające parametrami takie uznane marki jak BMW czy Audi. Wynajem długoterminowy Alfa Romeo to niepowtarzalna okazja, by spróbować czegoś nowego i sprawdzić, czy modele tego producenta dopasują się do Twojego trybu życia.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem długoterminowy Alfy Romeo?

To atrakcyjne rozwiązanie dla firm oraz klientów prywatnych — wszystkich, którzy chcą korzystać z bezpiecznych, nowoczesnych modeli aut. Zwykle zakup nowego samochodu oznacza potrzebę wzięcia kredytu lub wydania oszczędności. Wówczas posiadasz auto na własność, ale wszystkie koszty z tym związane ponosisz samodzielnie, a po kilku latach możesz obawiać się utraty wartości samochodu i niekorzystnej wymiany na inny model.

 

W przypadku wynajmu długoterminowego te problemy Cię nie dotyczą. Umowę z Car Lease Polska zawiera się na 2-5 lat. W trakcie jej trwania masz do dyspozycji wybrany model samochodu — część z nich jest dostępna od ręki! Nasza firma zapewnia wymianę opon i przeglądy techniczne, a w przypadku awarii — bezpłatny samochód zastępczy. Dbamy także o ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance. Wszystkie koszty zamykają się w atrakcyjnej, comiesięcznej opłacie, bez wpłaty początkowej i bez konieczności zakupu auta po wygaśnięciu umowy. Kiedy skończy się okres najmu Twojej Alfy Romeo, możesz wybrać inny model i podpisać nową umowę. Dzięki temu masz szansę jeździć najnowszymi samochodami, które zapewnią bezpieczeństwo Twojej rodzinie i pozytywnie wpłyną na wizerunek — Twój i Twojej firmy.

Car Lease Polska — wynajem samochodów Alfa Romeo dopasowanych do Ciebie

Dbamy o to, by nasi klienci mogli znaleźć w ofercie Car Lease Polska wymarzone modele aut. Udostępniamy samochody, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy dzięki licznym udogodnieniom. Wynajem długoterminowy Alfa Romeo może oznaczać korzystanie z samochodu z automatyczną skrzynią biegów, zestawem poduszek powietrznych, systemem ostrzegającym przed zmianą pasa ruchu, pakietem komfort parking i doskonale wyposażonym wnętrzem. Dla wielu osób to spełnienie marzeń i znaczne podniesienie bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych obowiązków lub weekendowych wyjazdów za miasto.

 

Proces najmu samochodu w Car Lease Polska jest bardzo prosty, a nasi klienci mogą liczyć na informacje i pomoc na każdym etapie. Na początek wystarczy wybrać samochód, który Cię interesuje, wybrać potrzebne parametry i kliknąć opcję „zarezerwuj ten samochód”. Poprosimy Cię o dane, dzięki którym nasz przedstawiciel będzie mógł skontaktować się z Tobą — a od tego już krok do podpisania umowy i pierwszej przejażdżki nową Alfą Romeo!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Alfa Romeo.