1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. ALFA ROMEO
  4. ALFA ROMEO Stelvio
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Stelvio

Alfa Romeo Stelvio - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Alfa Romeo Stelvio wynajem długoterminowy – praktyczne auto

Alfa Romeo Stelvio wynajem – atrakcyjny program finansowania. Stelvio, to auto, które posiada 4-cylindrowy, 2-litrowy silnik benzynowy z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów, oraz napęd na wszystkie koła. To samochód, który świetnie się prowadzi, a jednocześnie wygląda zjawiskowo. Wnętrze jest stosunkowo przestronne jak na samochód z tego segmentu. Bagażnik tego modelu jest dość długi, ale niezbyt szeroki.

Alfa Romeo Stelvio wynajem – wrażenia z jazdy

Alfa Romeo Stelvio na abonament – wyjątkowa oferta carleasepolska.pl. Alfa Romeo Stelvio w wersji Turbo Petrol o mocy 280 KM oferuje jedne z najlepszych wrażeń z jazdy spośród wszystkich SUV-ów - z Porsche Macan włącznie. Głównym elementem łączącym kierowcę z drogą w samochodzie jest układ kierowniczy, a ten w Stelvio jest ostry i czuły — co jest bardzo nietypowe dla SUV-a.

Alfa Romeo Stelvio na abonament – świetnie się prowadzi

Wynajem długoterminowy Alfa Romeo Stelvio – najlepsza oferta na rynku. To auto z kolejnym kluczowym obszarem zaangażowania kierowcy jest prowadzenie samochodu i ponownie, prowadzenie Stelvio jest niesamowite jak na SUV-a. Czuje się bardziej jak samochód sportowy. Stelvio ma napęd na wszystkie koła, ale nie ma tu nic z napędu na przednie koła, który jest powszechny w większości SUV-ów - jest prawdziwe poczucie, że tylne koła chcą Cię pchać na zakrętach. Ale to nie wszystko — Alfie udało się również uzyskać doskonałą, giętką jazdę, zamiast cierpieć z powodu zbyt twardego tłumienia, które większość SUV-ów stosuje, aby zapobiec zbytniemu staczaniu się na zakrętach. Opony o rozsądnym profilu również przyczyniają się do poprawy jakości jazdy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Alfa Romeo Stelvio.