1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HYUNDAI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

Hyundai - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Mocna oferta SUV-ów marki Hyundai w wynajmie długoterminowym

Hyundai to jedna z tych światowych marek, które pod koniec XX wieku przebojem zdobywały nie tylko koreański, ale i europejski rynek. Dziś Hyundai cieszy się ugruntowaną pozycją aut uznawanych za mało awaryjne oraz komfortowe. Od teraz pojazdy z Półwyspu Koreańskiego uchodzić będą także za wyjątkowo atrakcyjne cenowo. Wszystko za sprawą nowej oferty wynajmu długoterminowego Hyundai.

Hyundai 4x4 w wynajmie długoterminowym

Najtańszego Hyundaia Tucsona Style 4x4 można mieć już za nieco ponad tysiąc złotych netto miesięcznie. To zaskakujące, bo auto oferuje całkiem sporo miejsca dla rodziny i jest wyposażone w 177-konny silnik 1,6 litra współpracujący z automatyczną skrzynią biegów. Nie mówimy już więc o podstawowej słabo wyposażonej wersji, lecz o komfortowej i dobrze wyposażonej wersji. Uwaga! Jest jeszcze jedna niespodzianka. Tucson nie tylko wygląda jak auto, któremu dedykowane są bezdroża i leśne trakty. Hyundai Tucson oferowany w wynajmie długoterminowym świetnie sobie radzi w takich warunkach, ponieważ dysponuje napędem na cztery koła. Nowy Hyundai to także wiele luksusowych dodatków. Podgrzewane fotele, tempomat, skórzana kierownica kojarzą się z autami klasy premium, a w ramach wynajmu długoterminowego dostępne są na pokładzie nowoczesnego Hyundaia.

Napęd elektryczny w Hyundaiu z wynajmem długoterminowym

Innym modelem koreańskiego producenta w wynajmie długoterminowym Car Lease Polska jest Hyundai Kona Electric. To azjatycka odpowiedź na dokonującą się na naszych oczach rewolucję w odchodzeniu od ropy jako głównego źródła zasilania samochodów. Kona Electric to w pełni elektryczny samochód oferujący imponujące osiągi. Ten zero emisyjny pojazd rozpędza się do „setki” w nieco ponad siedem sekund i oferuje zasięg na jednym ładowaniu sięgający niemal trzystu kilometrów. Zaletą elektrycznego Hyundaia z ofertą wynajmu długoterminowego jest także możliwość poruszania się bus pasami czy darmowego parkowania w śródmiejskich strefach.

Hyundai na wynajem — dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy samochodów Hyundai w Car Lease Polska oznacza nie tylko dostęp do nowoczesnego, bezpiecznego pojazdu, ale także wygodę użytkowania. Nasza firma zapewnia przeglądy i wymianę opon, a także ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance. Na dodatek w przypadku awarii możesz liczyć na auto zastępcze — oczywiście bezpłatnie. To duża przewaga wynajmu długoterminowego nad kupnem samochodu na własność. Wiele osób docenia także fakt, że po wygaśnięciu umowy mogą zawrzeć nową, wybierając inny model samochodu. Dzięki temu nasi klienci nie ponoszą ryzyka związanego z utratą wartości auta, nie muszą także martwić się kredytami na samochód czy kosztownymi naprawami. Umowy zwykle są zawierane na okres od dwóch do pięciu lat.

 

Dzięki ofercie najmu długoterminowego wielu naszych klientów spełniło marzenie o poruszaniu się nowoczesnym, bezpiecznym samochodem. To idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych, a prosta procedura zamawiania samochodu i zawierania umowy sprawia, że wszystkie formalności są przejrzyste i przebiegają sprawnie. Na dodatek część oferowanych przez nas samochodów marki Hyundai jest dostępna od ręki!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai.