1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI i20
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

i20

Hyundai i20 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Hyundai i20 wynajem – nowa, ciekawa koncepcja

Hyundai i20 wynajem długoterminowy – wyjątkowa opcja finansowania. Hyundai i20, to model, który otrzymał zmodernizowane, niższe i sztywniejsze zawieszenie, mocniejsze hamulce i mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Wzmocniono również karoserię samochodu, a opony otrzymały specjalną mieszankę dla tego modelu.

Hyundai i20 wynajem — silnik pełen mocy

Hyundai i20 wynajem długoterminowy to sposób na użytkowanie auta, którego sercem jest 1,6-litrowa jednostka benzynowa turbo o mocy 204 PS, która napędza tylko koła przednie za pośrednictwem sześciobiegowej skrzyni manualnej: w przeciwieństwie do i30 N, nie ma tu opcji dwusprzęgłowego automatu. 0-100 kmh osiąga w 6,1 sekundy — to całkiem poważny wynik jak na małe, napędzane z przodu auto. Oznacza to, że ma on wystarczającą masę, aby uzupełnić ulepszenia nadwozia, które obejmują czerwono-czarny dolny zestaw nadwozia z tylnym zderzakiem stylizowanym na dyfuzor, gruby, pojedynczy wydech, 18-calowe felgi skrywające czerwone zaciski hamulcowe i unikalny grill.

Wynajem długoterminowy Hyundai i20 - przyciągające uwagę wygląd

Hyundai i20 na abonament , to auto gdzie we wnętrzu znajdziemy sportowe fotele, specyficzną dźwignię zmiany biegów i kierownicę z przyciskami. To prowadzi nas do trybów jazdy, których jest wiele: możesz zmienić głośność wydechu, ciężar układu kierowniczego, reakcję silnika i przepustnicy oraz poziom kontroli stabilności.

Hyundai i20 wynajem długoterminowy – auto, które dobrze się prowadzi

I20 to solidna podstawa do stworzenia dobrego hatchbacka. Nie jest tak komfortowy jak VW Polo, ale plasuje się gdzieś pośrodku aut tej klasy. Pod maską duże zmiany: zawieszenie, mechanizm różnicowy, hamulce i silnik. Już po kilku pierwszych metrach jazdy Hyundaiem i20 można stwierdzić, że w sposobie prowadzenia jest bardzo przyjemny. To właśnie jazda uwydatnia różnice w największym stopniu. Niższa i sztywniejsza konfiguracja oznacza, że przy niskich prędkościach jest dość twarda, podkreślając wyboje i niedoskonałości nawierzchni, zamiast je tłumić.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai i20.