Ford - wynajem długoterminowy

Dynamiczna stylistyka Forda na abonament

Wynajem długoterminowy Forda? To bardzo dobra oferta, zwłaszcza jeśli dotyczy nowego modelu Forda Puma. To obecnie najciekawsza propozycja w segmencie crossoverów nazywanych też mniejszym SUVami.

Jak złowić Pumę? Warto poznać wynajem długoterminowy Forda

Stylistyka przypominająca droższe auta klasy premium i przede wszystkim wszechstronność czynią wynajem długoterminowy Forda Puma propozycją godną do rozważania. Trzeba jeszcze dodać, że autem tym można jeździć bez dokonywania jakiejkolwiek wpłaty wstępnej. Jedyny koszt w przypadku Forda na abonament to miesięczna faktura w wysokości 1179 zł netto. Dotyczy ona wynajmu długoterminowego Forda w wersji 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium DCT. To jedna z najciekawszych propozycji na użytkowanie hybrydowego Forda w wynajmie. Na uwagę zasługuje również wersja wyposażeniowa samochodu. W standardzie są między innymi czujniki parkowania, bezprzewodowa ładowarka do smartfonów czy podgrzewane koło kierownicy!

Ford na abonament dla rodziny

Poszukującym nieco bardziej rodzinnego Forda na abonament polecić można Forda Kuga w bogatej wersji Titanium X. To znacznie większe auto w wynajmie długoterminowym Forda dostępne jest bez jakiejkolwiek opłaty wstępnej. Jedyny miesięczny koszt poza paliwem to faktura za Forda na abonament wynosząca 1346 zł netto miesięcznie. Warto dodać, że w ramach tej kwoty użytkownik otrzyma dynamiczne auto wyposażone w 150-konny silnik. Charakteru modelowi Kuga dodają sportowe fotele czy nastrojowe oświetlenie wewnętrzne LED.

Ford wynajem długoterminowy – postaw na sprawdzoną markę

Ford wynajem – sprawdź naszą ofertę. Ford od dawna jest znakiem rozpoznawczym solidnej marki samochodów. Charakteryzuje je przystępność cenowa i niezawodność. Ford produkuje różne typy samochodów przeznaczonych do różnych zadań. W naszej ofercie znalazły się zarówno auta rodzinne jak i SUV-y i auta miejskie.

Wynajem Ford - Ford EcoSport

Wynajem długoterminowy Ford – najlepsza opcja finansowania. Jednym z modeli dostępnych u nas w opcji na abonament jest Ford EcoSport. Podobnie jak wielu innych producentów, Ford wkroczył na rynek małych SUV-ów dzięki EcoSport. Opiera się on na Fieście, ale dodatkowy prześwit i dodatkowa waga utrudniają nieco jazdę. Ponieważ jest oparty na małym samochodzie miejskim, oznacza to również, że ma podobną gamę silników do wyboru, z dostępnymi trzema benzynami i olejem napędowym.

Ford wynajem – Ford Puma

Ten model jest kolejną naszą propozycją dostępną od ręki. Ford Puma jest bez wątpienia jednym z najlepszych samochodów w swoim przedziale cenowym i klasie. Wystarczy spojrzeć na jego silnik, aby zobaczyć dlaczego. Pod maską kryje się technologia mild-hybrid – coś, czego nie może zaoferować żaden z rywali w tej klasie cenowej. Oznacza to szybkie przyspieszenie przy oszczędnym zużyciu paliwa.

Ford wynajem długoterminowy kalkulator – sprawdź naszą ofertę

Ford wynajem długoterminowy – auta na każdą kieszeń. Oprócz wymienionych wyżej modeli w naszej ofercie znalazły się takie jak Ford: Kuga, Mustang, Focus i Fiesta. Oferujemy auta już od 1108 zł netto miesięcznie. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford.