1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Ford - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 10

Car Lease Polska

Dynamiczna stylistyka Forda na abonament

Wynajem długoterminowy Forda? To bardzo dobra oferta, zwłaszcza jeśli dotyczy nowego modelu Forda Puma. To obecnie najciekawsza propozycja w segmencie crossoverów nazywanych też mniejszym SUVami.

Jak złowić Pumę? Warto poznać wynajem długoterminowy Forda

Stylistyka przypominająca droższe auta klasy premium i przede wszystkim wszechstronność czynią wynajem długoterminowy Forda Puma propozycją godną do rozważania. Trzeba jeszcze dodać, że autem tym można jeździć bez dokonywania jakiejkolwiek wpłaty wstępnej. Jedyny koszt w przypadku Forda na abonament to miesięczna faktura w wysokości 1179 zł netto. Dotyczy ona wynajmu długoterminowego Forda w wersji 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium DCT. To jedna z najciekawszych propozycji na użytkowanie hybrydowego Forda w wynajmie. Na uwagę zasługuje również wersja wyposażeniowa samochodu. W standardzie są między innymi czujniki parkowania, bezprzewodowa ładowarka do smartfonów czy podgrzewane koło kierownicy!

Ford na abonament dla rodziny

Poszukującym nieco bardziej rodzinnego Forda na abonament polecić można Forda Kuga w bogatej wersji Titanium X. To znacznie większe auto w wynajmie długoterminowym Forda dostępne jest bez jakiejkolwiek opłaty wstępnej. Jedyny miesięczny koszt poza paliwem to faktura za Forda na abonament wynosząca 1346 zł netto miesięcznie. Warto dodać, że w ramach tej kwoty użytkownik otrzyma dynamiczne auto wyposażone w 150-konny silnik. Charakteru modelowi Kuga dodają sportowe fotele czy nastrojowe oświetlenie wewnętrzne LED.

Ford wynajem długoterminowy – postaw na sprawdzoną markę

Ford wynajem – sprawdź naszą ofertę. Ford od dawna jest znakiem rozpoznawczym solidnej marki samochodów. Charakteryzuje je przystępność cenowa i niezawodność. Ford produkuje różne typy samochodów przeznaczonych do różnych zadań. W naszej ofercie znalazły się zarówno auta rodzinne jak i SUV-y i auta miejskie.

Wynajem Ford - Ford EcoSport

Wynajem długoterminowy Ford – najlepsza opcja finansowania. Jednym z modeli dostępnych u nas w opcji na abonament jest Ford EcoSport. Podobnie jak wielu innych producentów, Ford wkroczył na rynek małych SUV-ów dzięki EcoSport. Opiera się on na Fieście, ale dodatkowy prześwit i dodatkowa waga utrudniają nieco jazdę. Ponieważ jest oparty na małym samochodzie miejskim, oznacza to również, że ma podobną gamę silników do wyboru, z dostępnymi trzema benzynami i olejem napędowym.

Ford wynajem – Ford Puma

Ten model jest kolejną naszą propozycją dostępną od ręki. Ford Puma jest bez wątpienia jednym z najlepszych samochodów w swoim przedziale cenowym i klasie. Wystarczy spojrzeć na jego silnik, aby zobaczyć dlaczego. Pod maską kryje się technologia mild-hybrid – coś, czego nie może zaoferować żaden z rywali w tej klasie cenowej. Oznacza to szybkie przyspieszenie przy oszczędnym zużyciu paliwa.

Ford wynajem długoterminowy kalkulator – sprawdź naszą ofertę

Ford wynajem długoterminowy – auta na każdą kieszeń. Oprócz wymienionych wyżej modeli w naszej ofercie znalazły się takie jak Ford: Kuga, Mustang, Focus i Fiesta. Oferujemy auta już od 1108 zł netto miesięcznie. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford.