1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
  4. FORD Kuga
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Kuga

Ford Kuga - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Ford Kuga – rodzinne auto


Ford Kuga wynajem — najlepsza oferta na carleasepolska.pl. Kuga jest rodzinnym SUV-em z jedną cechą, która przewyższa większość innych samochodów tego typu: przyjemna obsługa. Jest prawie tak ostry w prowadzeniu jak Ford Focus, a jednocześnie ma praktyczność i wygląd SUV-a. To jest to, co nazywamy mieć ciastko i zjeść je. Jest to rywal dla takich SUV-ów jak Nissan Qashqai, Peugeot 3008 i Seat Ateca, ale żaden z nich nie oferuje takiej frajdy jak Kuga.

Wynajem Ford Kuga – przyjazny samochód

Wynajem długoterminowy Ford Kuga – najlepszy sposób finansowania. Auto, które wygląda trochę jak Focus. Najnowsza Kuga jest ciekawsza od poprzednich, z dużym grillem, przeszywającymi reflektorami i krzywiznami na każdym kroku. Modele o wyższej specyfikacji na większych kołach wyglądają bardziej imponująco, ale nawet niższe trymery dobrze noszą swoje mniejsze stopy.

Wynajem długoterminowy Ford Kuga – charakterystyczny wygląd

Ford Kuga na abonament, to auto, którego wnętrze jest zakrzywione, z centralnym wyświetlaczem dotykowym umieszczonym w widocznym miejscu na desce rozdzielczej. 8-calowy ekran jest łatwy w użyciu i posiada funkcję łączności ze smartfonem, co czyni go użytecznym — a przyciski sterujące klimatyzacją są fizyczne, co jest dobre. Nowa Kuga jest większa od poprzedniej wersji, co oznacza, że jest konkurencyjna pod względem przestrzeni wewnętrznej. Dorośli będą musieli się przecisnąć, aby zmieścić się na tylnej kanapie, ale jest tam wystarczająco dużo miejsca na nogi i głowę. Tylna kanapa Kugi przesuwa się również do przodu i do tyłu, aby zamienić miejsce na nogi i przestrzeń bagażową, a zewnętrzne siedzenia można nawet podgrzewać.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford Kuga.