1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT 3008
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

3008

Peugeot 3008 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Peugeot 3008 - wynajem długoterminowy

Chcesz sprawić sobie eleganckiego, miejskiego SUV’a, który w razie potrzeby sprawdzi się w każdych warunkach? Sprawdź naszą ofertę na wynajem długoterminowy Peugeota 3008. To stylowe auto, które na pewno przypadnie Ci do gustu.

Peugeot 3008 w wynajmie długoterminowym charakteryzuje się nie tylko świetnym designem, ale także wydajnym benzynowym silnikiem 1.2 o mocy 130 KM. Średnie spalanie auta wynosi zaledwie 6,2 litra, co wpływa pozytywnie na koszty eksploatacyjne. 

Wynajem Peugeot 3008 - sprawdź okazję

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wersjami Peugeota 3008 na wynajem z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć model, który będzie odpowiadać wszystkim Twoim preferencjom. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi konsultanci chętnie doradzą, która wersja dostępna w usłudze Peugeot 3008 wynajem będzie dla Ciebie najkorzystniejszym wyborem.

Peugeot 3008 na wynajem długoterminowy to nie dostęp do jakościowego auta, ale także licznych usług dodatkowych. W ramach usługi oferujemy między innymi darmowe przeglądy i serwisy eksploatacyjne, auto zastępcze w przypadku poważnej awarii samochodu czy gwarancję utrzymania stałej wysokości abonamentu. To tylko niektóre z usług na jakie możesz się zdecydować! 

Peugeot 3008 na abonament - najlepsza oferta

Zachęcamy również do skorzystania z naszych narzędzi online, które sprawią, że wynajem Peugeota 3008 będzie dla Ciebie jeszcze korzystniejszy. Udostępniamy kalkulator, który pozwala w szybki i intuicyjny sposób zmienić parametry umowy takie jak okres wynajmu, kwota wpłaty własnej i nie tylko. Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Nowy Peugeot 3008 na abonament już na Ciebie czeka!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Peugeot 3008.