1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. DS AUTOMOBILES
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DS AUTOMOBILES

DS - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Dostępne modele DS AUTOMOBILES

Car Lease Polska

Samochody koncernu DS Automobiles należą do prestiżowych marek, które są na wyciągnięcie ręki w naszej leasingowej ofercie. Zapraszamy do bardzo wygodnej przejażdżki gwarantującej niskie raty w naszym DS leasing.

Leasing DS – godna uwagi marka w naszej ofercie

Samochody tej marki historycznie wywodzą się ze sztandarowego modelu marki Citroen – DS, który był produkowany w latach 1955 – 1975. W 2009 roku jeszcze pod marką Citroen zaczęto produkcję auta miejskiego (segment B) DS3. Kolejne numery oznaczały wielkość auta i tak rok później zaczęto wytwarzać kompaktowego DS4. W 2014 roku została utworzona prestiżowa, niezależna marka DS. Jej główna konkurencja to Lexus Toyoty czy Acura Hondy.


Sprzedaż aut DS z początku była przewidziana tylko na rynek chiński. Zostały specjalnie skonstruowane 5LS i 6WR. W roku 2017 roku przedstawiono pierwszy model zaprojektowany od samego początku z myślą także o rynku europejskim. Był to DS7 – SUV klasy średniej. Ta marka premium jest u nas oferowana dzięki leasing DS.

DS leasing dla firm i osób prywatnych – Car Lease Polska, kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalną firmą, która stawia na rzetelność i przede wszystkim szacunek do klienta. Zaskakujemy niskimi cenami. Dzieje się tak, ponieważ potrafimy wyszukać i wynegocjować najlepsze warunki zakupu nowych aut. Nasze oferty są bezkonkurencyjne, także dla wynajmu długoterminowego. Dzięki doświadczeniu potrafimy zbić cenę samochodu nawet o trzydzieści procent. Współpracujemy jedynie z polskimi dealerami, którzy tak jak my mają wysoką pozycję rynkową, także w zakresie zaufania.


Jaki jest nasz atut? To, że w naszej firmie wszystko jest załatwiane kompleksowo. Nie zostawiamy naszych klientów bez opieki przez cały okres procedowania leasingu od przygotowania dokumentów, poprzez podpisywanie umowy i zamawianie samochodu, po odbiór auta. Żadne pytanie nas nie zaskoczy, dlatego zapraszamy do kontaktu. Nie działamy po omacku, stawiamy od lat na wykwalifikowanych ludzi, którzy znają tę branżę i potrafią zadbać o dobro klienta w każdym calu. Dlatego zapraszamy do współpracy w sprawie DS leasing i wielu innych ofert.

DS leasing kalkulator – prosta droga do optymalnej raty

Dla pasjonatów DS leasing jest na wyciągnięcie ręki. Także inne marki samochodów luksusowych, limuzyn, miejskich, rodzinnych, jak SUV-y i VAN-y oraz typowe dostawcze auta dla firm mają u nas wielu swoich przedstawicieli. Bogata oferta z pewnością da każdemu dużo do myślenia – który model wybrać? Wszystkie auta można odnaleźć w zakładce leasing operacyjny. Po dokonaniu wyboru warto dowiedzieć się, ile będzie wynosić leasing i jakie są możliwości wpływu na jego koszty.


Dlatego DS leasing kalkulator to narzędzie, które pozwoli na ustalenie raty oraz przybliżonej sumy opłat. Wystarczy za pomocą suwaków określić:

  • wartość netto samochodu;
  • wartość wpłaty własnej;
  • okres na przykład leasingu DS;
  • wartość wykupu końcowego.

Przy wartościach pieniężnych na suwaku określany jest też procentowy udział. I tak w czytelny sposób można dowiedzieć się o najważniejszych parametrach kwotowych leasingu. W razie jakichś pytań z przyjemnością na nie odpowiemy. Wystarczy tylko kliknąć na pole „Proszę o kontakt”. Czy to DS leasing czy inny model – nic dla nas nie ma tajemnic.

 

Luksusowe auta DS dzięki naszej korzystnej ofercie leasingowej mogą cieszyć większą ilość osób. Przecież nie trzeba od razu kupować auta, tym bardziej że to się nie opłaca. Oferujemy na świetnych warunkach leasing konsumencki oraz dla firm. Z nami naprawdę warto. Dbamy o klienta już na samym początku, oferując mu przyjazną aplikację do szybkiego sfinalizowania na przykład DS leasing. Jesteśmy dla wszystkich – profesjonalni oraz godni zaufania.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy DS.