1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MITSUBISHI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MITSUBISHI

Mitsubishi - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Dostępne modele MITSUBISHI

Car Lease Polska

Mitsubishi na abonament

Samochody japońskiej marki kojarzą się ze sportowymi modelami o wysokich osiągach oraz niezawodnymi terenówkami. Ponad 50 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym przekłada się na produkcję aut o wysokiej jakości, które cechują się niezwykłym designem oraz świetnym prowadzeniem. Obecnie Mitsubishi tworzy różnorodne samochody, dzięki czemu wielbiciele koncernu mają w czym wybierać. Nie brakuje miejskich aut, które sprawnie sobie radzą nawet z wąskimi uliczkami czy praktycznych pick-upów jak L200. Wszystkie modele Mitsubishi łączy japońskie podejście do motoryzacji, które kładzie duży nacisk na oszczędność, bezawaryjność i satysfakcjonujące doświadczenia podczas jazdy. Nie dziwi więc rosnąca rzesza użytkowników tych pojazdów. Zwłaszcza że teraz można jeździć modelem Mitsubishi Outlander w wynajmie długoterminowym.

Jak działa wynajem długoterminowy Mitsubishi?

Ostatnio można zauważyć rosnącą popularność najmu długoterminowego samochodów. To świetna alternatywa dla leasingu samochodowego z wykupem czy kredytu. Polega on na:

  • braku obowiązku wpłaty własnej,

  • stałych opłatach określonych w umowie,

  • korzystaniu z danego samochodu na okres trwania najmu długoterminowego.

Po zakończeniu wynajmu długoterminowego Mitsubishi klient może wybrać inną formę finansowania lub kolejną umowę auta na abonament. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają zamiaru nabywania samochodu na własność.

Mitsubishi leasing a najem długoterminowy – różnice

Warto pamiętać, że najem długoterminowy dla firm prawnie jest określany dalej leasingiem operacyjnym. Jednak można zauważyć kilka różnic pomiędzy tradycyjnym leasingiem z wykupem a samochodem na abonament:

  • mniejsza opłata

Wynika to z tego, że w klasycznym leasingu spłacana jest również wartość samochodu, natomiast w najmie długoterminowym klient opłaca możliwość korzystania z samochodu oraz opłaty związane z serwisem i ubezpieczeniem.

  • naprawy i serwis zapewnia firma wynajmująca

W przypadku leasingu to użytkownik opłaca dodatkowe koszty związane z usunięciem usterki czy przeglądem. Korzystając z najmu długoterminowego, wszystkie te usługi są wliczone już w miesięczną opłatę, a do tego klient w razie awarii samochodu otrzyma od firmy pojazd zastępczy na czas naprawy.

  • inne zasady wykupu

Umowa leasingowa zakłada możliwość wykupu po danym okresie za ustalony wcześniej procent wartości samochodu. Wynajem długoterminowy np. Mitsubishi, jest polecany dla osób, które nie zamierzają nabywać auta na własność.

  • nie ma obowiązku wpłaty własnej

Zazwyczaj przy leasingu wymagana jest wpłata własna, której wysokość leasingobiorca ustala z bankiem. W przypadku samochodu, takiego jak Mitsubishi na abonament, klient płaci tylko opłatę miesięczną.

Warto pamiętać, że pod względem podatkowym zarówno leasing operacyjny, jak i najem długoterminowy wyglądają podobnie. Osoby płacące podatek CIT mogą wliczyć do kosztów uzyskania przychodu opłaty za najem, które nie przekraczają limitu 150 000 zł. Aktywni płatnicy VAT mają prawo do odliczenia 50% lub 100% podatku od towaru i usług za faktury z najmu długoterminowego.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mitsubishi.