1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MITSUBISHI
  4. MITSUBISHI Eclipse Cross
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MITSUBISHI

Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mitsubishi Eclipse Cross wynajem długoterminowy – technologia i bezpieczeństwo

Mitsubishi Eclipse Cross wynajem – przystępna opcja finansowania. Eclipse Cross, to samochód, który jest ostatnim globalnym modelem zaprojektowanym w Mitsubishi przed przejęciem przez Nissana pod koniec 2016 roku. Eclipse Cross jest oparty na krótszej wersji platformy Outlandera. Kolejne samochody mają wykorzystywać platformy z sojuszu Renault-Nissan. Silnik startowy to 1,5-litrowa turbodoładowana jednostka benzynowa o mocy 161 KM z 2,2-litrowym dieslem następującym pod koniec tego roku. Mitsubishi zapowiedziało, że pojawi się również zelektryfikowana wersja samochodu, nie podając jednak konkretnej daty ani technologii, z której będzie korzystać.

Mitsubishi Eclipse Cross wynajem – nowoczesne systemy

Wynajem długoterminowy Mitsubishi Eclipse Cross – najlepsza oferta na carleasepolska.pl. Cross to auto, które oferuje najnowsze technologie bezpieczeństwa czynnego, w tym adaptacyjny tempomat, który utrzymuje zadaną odległość od wolniejszych samochodów przed nami, oraz system ostrzegania przed kolizją, który wyhamuje samochód do zatrzymania poniżej 40 km/h.

Mitsubishi Eclipse Cross wynajem — uderzająca stylistyka zewnętrzna

Mitsubishi Eclipse Cross wynajem długoterminowy – brak ukrytych opłat. Cross, to dynamiczna stylizacja nowego modelu. Wyraża świeży, sportowy charakter i styl, a ostro zarysowane linie nadwozia sprawiają, że samochód śmiało porusza się po drogach. Jego design stanowi równowagę między sportowym, klinowym kształtem coupé a praktycznością, przestrzenią i komfortem SUV-a. Oprócz tego, że Eclipse Cross ma charakter awanturniczy, to stwarza poczucie niezaprzeczalnego wyrafinowania. Dzięki zwiększonej o 140 mm długości Eclipse Cross ewoluował z muskularnie zwinnego w elegancko atletyczny. Dodatkowo koncepcja Mitsubishi nadaje mu ekspresyjną, dynamiczną sylwetkę, a nowe detale, takie jak podwójne owalne reflektory, przyczyniają się do zdecydowanie zaawansowanego technologicznie wizerunku.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mitsubishi Eclipse Cross.