1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. OPEL
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

OPEL

Opel - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Opel

Samochody niemieckiej marki to przykład tego, jak świetnie można połączyć funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Opel produkuje wiele modeli samochodów, wśród których można znaleźć pojazdy miejskie, kompakty, SUV-y i crossovery. W ofercie niemieckiej marki nie brak także kombivanów czy nawet samochodów dostawczych. Najnowsza generacja pojazdów Opel zawiera również nowoczesne auta elektryczne, które są idealne dla osób chcących żyć bardziej ekologicznie. Świetnym przykładem takiego rozwiązania jest Opel Mokka-e zasilany elektrycznym napędem o dobrym zasięgu. Osoby, które są zainteresowane korzystaniem z takich aut, powinny zwrócić uwagę na wynajem długoterminowy samochodów Opel.

Opel – wynajem długoterminowy dla firm

Przed wejściem w życie przepisów obowiązujących od stycznia 2022 roku, firmy zazwyczaj chętnie decydowały się na finansowanie floty za pomocą leasingu. Obecnie coraz więcej osób prowadzących biznes zastanawia się nad pojazdami marki Opel w wynajmie długoterminowym. Oto korzyści, jakie może uzyskać firma, decydując się na takie rozwiązanie:

  • możliwość odliczenia podatku dochodowego – płatnicy podatku CIT mogą wliczyć opłatę miesięczną w koszty;

  • łatwe planowanie budżetu – koszt wynajmu długoterminowego jest stały;

  • odliczenie VAT – płatnicy VAT mogą odliczyć od 50 do 100% podatku od towarów i usług z faktury za najem długoterminowy;

  • łatwe procedury – zawarcie umowy najmu długoterminowego jest proste i można większość czynności wykonać przez stronę internetową lub podczas kontaktu z doradcą.

Właściciele firm, którzy planują powiększenie floty firmy, bez konieczności inwestowania kapitału we wpłatę własną, mogą wybrać wynajem długoterminowy samochodu takiego jak Opel Grandland X czy Insignia.

Opel Corsa– wynajem długoterminowy dla każdego

Warto pamiętać, że ten sposób finansowania samochodu jest dostępny także dla osób, które nie prowadzą firmy. Wśród osób korzystających z rozwiązania takiego jak wynajem długoterminowy, można usłyszeć następujące opinie:

  • łatwe utrzymanie pojazdu

Samochód na abonament to przede wszystkim wygoda. Osoba korzystająca z takiej usługi musi pamiętać jedynie o wpłacaniu ustalonej wcześniej kwoty do firmy udzielającej wynajmu. W jednej opłacie zawarty jest koszt korzystania z samochodu, ubezpieczenie komunikacyjne oraz przeglądy serwisowe. W ten sposób bardzo łatwo można ustalić budżet na dany miesiąc.

  • możliwość używania nowoczesnego samochodu

Wynajem długoterminowysamochodów Opel oraz innych jest możliwy bez uiszczania zaliczek czy wpłat własnych. W ten sposób łatwo można zawrzeć umowę najmu nowego auta w dobrym roczniku. Zazwyczaj w ofercie samochodów na abonament trudno znaleźć pojazdy starsze niż rok.

  • umowa na określony czas

Klienci korzystający z długoterminowego najmu zawierają umowę na daną ilość miesięcy. Po upływie czasu zobowiązania mogą wybrać inny, nowszy model. W ten sposób nie obawiają się o utratę wartości samochodu. To tylko kilka powodów, dla których warto przemyśleć wybór pojazdów marki Opel w wynajmie długoterminowym.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Opel.