1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. OPEL
  4. OPEL Corsa
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

OPEL

Corsa

Opel Corsa - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Opel Corsa-e wynajem długoterminowy – ekologiczny elektryk

Opel Corsa-e wynajem – nowoczesny, wydajny samochód. Aby sprostać obecnym trendom, istnieje wersja supermini Opel Corsa piątej generacji — ten samochód, to Corsa-e - która jest w pełni zasilana elektrycznie.

Opel Corsa-e wynajem – awangardowe auto

Wynajem Opel Corsa-e, to możliwość jazdy autem, które jest w pełni elektryczne. Samochody klasy supermini nie były do tej pory zbyt wiarygodne, z jednym lub dwoma godnymi uwagi wyjątkami. Ale czasy się zmieniają. Już wkrótce większość producentów markowych samochodów będzie oferować małe EV z zasięgiem jazdy, za który kiedyś trzeba było płacić luksusowe pieniądze. Opel znalazł się w awangardzie tej zmiany dzięki zapożyczonej technologii Grupy PSA, którą po raz pierwszy zobaczyliśmy w Peugeot e-208 i DS 3 Crossback E-TENSE. Pojawia się ona w tym samochodzie, Corsa-e, pierwszym modelu marki z Gryfem o zerowej emisji.

Wynajem długoterminowy Opel Corsa-e – mocna bateria

Opel Corsa-e wynajem długoterminowy – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Podobnie jak w przypadku kuzyna tego modelu, Peugeota e-208, bateria litowo-jonowa o pojemności 50 kWh jest połączona z silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW, który wytwarza 136 KM i współpracuje z typową dla pojazdów elektrycznych jednobiegową skrzynią biegów. Jak wszystkie pojazdy elektryczne, ten również rozwija cały swój moment obrotowy na raz i po prostu odrywa się od drogi. Jest szybki i dynamiczny.

Opel Corsa-e wynajem długoterminowy — konstrukcja i budowa

Wizualnie, elektryczna Corsa jest praktycznie identyczna z wersją spalinową, z wyjątkiem różnych wzorów felg. Zewnętrzną atrakcją, z której Opel jest szczególnie dumny, jest fakt, że jest to pierwszy samochód w klasie, w którym zastosowano adaptacyjne, nieoślepiające reflektory w pełni LED-owe - pakiet „IntelliLux LED Matrix”, który wcześniej był ograniczony do znacznie większych samochodów. We wnętrzu wszystkie Corsy mają identyczne kabiny, które skupiają się wokół nowego systemu infotainment z ekranem dotykowym na desce rozdzielczej.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Opel Corsa.