1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLKSWAGEN
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Volkswagen - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 11

Car Lease Polska

Volkswagen – wynajem długoterminowy

Volkswagen to marka kojarzona przede wszystkim z niezawodnością i solidnością. W Polsce, ale i na całym świecie popularność zyskał dzięki  produkowanemu przez blisko siedemdziesiąt lat Volkswagenowi Beetle, czyli popularnemu „garbusowi”. Przez ten czas wyprodukowano aż 21 mln egzemplarzy zaprojektowanego przez samego Ferdynanda Porsche auta, które w dużej mierze przyczyniło się do rozwoju motoryzacji na całym globie.


Lata doświadczeń i dopracowywania technologii sprawiły, że Volkswageny należą do najmniej awaryjnych aut na świecie, a do tego cieszą się popularnością, dzięki swej rozsądnej cenie.

Wynajem długoterminowy Volkswagen – co zawiera abonament

Teraz oferta wynajmu długoterminowego sprawia, że Volkswageny są jeszcze bardziej przystępne cenowo. Wynajem długoterminowy Volkswagen to bardzo proste i atrakcyjne narzędzie finansowe. Dzięki niemu można jeździć nowym Volkswagenem bez żadnej wpłaty własnej. Wystarczy tylko opłacać miesięczny abonament za możliwość użytkowania samochodu. Co ciekawe, kwota miesięczna wynajmu długoterminowego Volkswagen zawiera koszty związane z ubezpieczeniem pojazdu, a także serwisem. W cenie jest także wymiana opon na zimowe. To jednak jeszcze nie wszystko. W razie awarii pojazdu dostaniemy możliwość użytkowania auta zastępczego.

Bogaty wybór modeli Volkswagena na abonament

W ofercie wynajmu długoterminowego można wybierać pomiędzy modnymi SUV-ami a limuzynami. Dostępny jest miejski crossover taki jak Volkswagen T-Cross oraz większy rodzinny Volkswagen Tiguan. Dla wszystkich szczególnie ceniących komfort jazdy kierowców został przygotowany Volkswagen Passat, który dostępny jest także w wersji Variant, czyli kombi.


Warto dodać, że auta proponowane w ramach wynajmu długoterminowego dysponują ciekawymi konfiguracjami wyposażenia. Już za nieco ponad 1200 zł netto cieszyć się można bowiem nawet Volkswagenem Passatem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów! Auto miało będzie także trzystrefową automatyczną klimatyzację Climatronic Air Care. Warto przyjrzeć się pełnej ofercie aut w ramach wynajmu długoterminowego Volkswagen.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen.