1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Arteon
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Arteon

Volkswagen Arteon - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volkswagen Arteon wynajem długoterminowy – przestronny i komfortowy

Wynajem długoterminowy Volkswagen Arteon – wygodna opcja finansowania. Arteon, to auto wyposażone w wysokiej jakości materiały. Volkswagen Arteon to pięciodrzwiowy samochód z mnóstwem miejsca na bagaż i wewnątrz. Tylna kanapa jest wygodna, a miejsca na nogi jest więcej niż w innych modelach tej klasy. Volkswagen Arteon na abonament to auto wyposażone w podgrzewane przednie siedzenia, ale również w wentylację tych siedzeń, funkcję masażu dla kierowcy, podgrzewane tylne siedzenia i elektrycznie zamykaną klapę bagażnika.

Wynajem Volkswagen Arteon – najnowsze technologie

Volkswagen Arteon wynajem – elastyczna opcja finansowania. Arteon jest wyposażony w system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 8 cali. Jest sterowany głównie za pomocą dotyku i nie ma już na przykład pokrętła głośności. Dodatkowe funkcje sterowania znajdują się w kierownicy. Volkswagen Arteon ma bezprzewodowy system Apple CarPlay i Android Auto. Przejście do SEL dodaje wbudowaną nawigację, a SEL Premium oferuje potężny system audio Harman/Kardon. Dodatkowe funkcje online, takie jak zdalne odblokowanie pojazdu i pomoc w nagłych wypadkach, są dostępne w ramach subskrypcji Volkswagen Car-Net.

Volkswagen Arteon wynajem długoterminowy – bezpieczeństwo na drodze

Volkswagen Arteon wynajem to sposób na auto, które jest standardowo wyposażone w technologie wspomagające kierowcę w tym automatyczne hamowanie awaryjne oraz przednie i tylne czujniki parkowania. Adaptacyjny tempomat, automatyczne światła drogowe i asystent utrzymania pasa ruchu są standardem w większości modeli. Standardowe systemy bezpieczeństwa to na przykład: monitorowanie martwego pola i ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu i asystent utrzymania pasa ruchu, dostępny adaptacyjny tempomat.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen Arteon.