Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Arteon

Volkswagen Arteon - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Volkswagen Arteon wynajem długoterminowy – przestronny i komfortowy

Wynajem długoterminowy Volkswagen Arteon – wygodna opcja finansowania. Arteon, to auto wyposażone w wysokiej jakości materiały. Volkswagen Arteon to pięciodrzwiowy samochód z mnóstwem miejsca na bagaż i wewnątrz. Tylna kanapa jest wygodna, a miejsca na nogi jest więcej niż w innych modelach tej klasy. Volkswagen Arteon na abonament to auto wyposażone w podgrzewane przednie siedzenia, ale również w wentylację tych siedzeń, funkcję masażu dla kierowcy, podgrzewane tylne siedzenia i elektrycznie zamykaną klapę bagażnika.

Wynajem Volkswagen Arteon – najnowsze technologie

Volkswagen Arteon wynajem – elastyczna opcja finansowania. Arteon jest wyposażony w system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 8 cali. Jest sterowany głównie za pomocą dotyku i nie ma już na przykład pokrętła głośności. Dodatkowe funkcje sterowania znajdują się w kierownicy. Volkswagen Arteon ma bezprzewodowy system Apple CarPlay i Android Auto. Przejście do SEL dodaje wbudowaną nawigację, a SEL Premium oferuje potężny system audio Harman/Kardon. Dodatkowe funkcje online, takie jak zdalne odblokowanie pojazdu i pomoc w nagłych wypadkach, są dostępne w ramach subskrypcji Volkswagen Car-Net.

Volkswagen Arteon wynajem długoterminowy – bezpieczeństwo na drodze

Volkswagen Arteon wynajem to sposób na auto, które jest standardowo wyposażone w technologie wspomagające kierowcę w tym automatyczne hamowanie awaryjne oraz przednie i tylne czujniki parkowania. Adaptacyjny tempomat, automatyczne światła drogowe i asystent utrzymania pasa ruchu są standardem w większości modeli. Standardowe systemy bezpieczeństwa to na przykład: monitorowanie martwego pola i ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu i asystent utrzymania pasa ruchu, dostępny adaptacyjny tempomat.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen Arteon.