1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Arteon
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Arteon

Volkswagen Arteon - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

VW Arteon leasing - sprawdź naszą korzystną ofertę

Jeśli jesteś fanem marki Volkswagen i interesują Cię samochody z najwyższej półki jakościowej, to mamy dla Ciebie coś specjalnego. Volkswagen Arteon leasing to atrakcyjna oferta, dzięki której będziesz mógł poznać zupełnie nową jakość jazdy. Koniecznie sprawdź wszystkie szczegóły!

Leasing Volkswagen Arteon sprawdzi się zarówno w przypadku rozbudowywania floty biznesowej, jak i wtedy, kiedy potrzebujesz auta do codziennej jazdy. Co istotne, VW Arteon leasing może być dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Umowa leasingowa jest dostępna nawet przy zerowym wkładzie własnym, więc jeśli nie chcesz mrozić swoich pieniędzy, nadal możesz z niej skorzystać! Dodatkowo możliwe jest zaliczenie do kosztów uzyskania przychodu różnorodnych opłat, takich jak opłaty początkowe czy comiesięczne opłaty. W przypadku tego typu leasingu, podatek VAT jest naliczany do każdej raty. Jest to spowodowane faktem, że leasing operacyjny jest rozumiany jako świadczenie usług.

Leasing Volkswagen Arteon - dowiedz się więcej

Volkswagen Arteon leasing to oferta dostępna od ręki. W jej ramach otrzymasz dostęp do nowego modelu Arteon o pojemnym 2.0 litrowym silniku benzynowym, mającym moc maksymalną na poziomie 190 KM. Samochód jest wyposażony również w liczne udogodnienia poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy, w tym automatyczną skrzynię biegów.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich opcji dostępnych w naszej ofercie. Volkswagen Arteon leasing kalkulator pomoże Ci wyliczyć koszty związane z miesięcznymi ratami, przy uwzględnieniu różnych zmiennych w umowie. Nie czekaj i przekonaj się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volkswagen Arteon.