1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. AUDI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

AUDI

Audi - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 8

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Audi — ciesz się nowoczesnym modelem samochodu!

Który model spośród naszych samochodów Audi wpadł Ci w oko? Marzysz o przejażdżce komfortowym Audi Q3, czy chcesz, aby luksusowe Audi A6 Limousine dodało Ci profesjonalizmu i podkreśliło Twój styl? Z pewnością w ofercie Car Lease Polska znajdziesz samochód, który doskonale dopasuje się do Twojego trybu życia i sprawi, że trasy, które codziennie pokonujesz, staną się przyjemnością. Przy okazji nowoczesny samochód zadba o Twoje bezpieczeństwo, a dodatkowe udogodnienia pozwolą zaoszczędzić wiele czasu. Nasi klienci nie muszą martwić się o wymianę opon, przeglądy techniczne ani ubezpieczenie — te usługi oferujemy w pakiecie z samochodem. Zwykle nasze oferty zawierają także samochód zastępczy. Na dodatek wiele modeli jest dostępnych od ręki.

Wynajem długoterminowy samochodów Audi — dla kogo?

Coraz więcej osób prywatnych, a także przedstawicieli małych, średnich i dużych firm decyduje się na wynajem długoterminowy samochodów Audi. To doskonała alternatywa dla zakupu auta (co często wiąże się z wieloletnim kredytem lub wydaniem wszystkich oszczędności), a nawet dla leasingu. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy poruszać się nowoczesnymi, bezpiecznymi samochodami, a także często zmieniać modele, bez martwienia się o sprzedaż poprzedniego auta na rynku wtórnym. Wiele osób docenia także wygodę, jaką dają dodatkowe udogodnienia oferowane przez Car Lease Polska.

 

Niekiedy wynajem długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które pilnie potrzebują samochodu, a przed zakupem chcą gruntownie przejrzeć rynek lub posiadają własny pojazd, który przez dłuższy czas będzie przebywał w naprawie. To także korzystne rozwiązanie dla osób pracujących w terenie — zadbany, nowoczesny samochód pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

Czym jest wynajem długoterminowy aut?

Wynajem długoterminowy to usługa, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Jest to dzierżawa samochodu przez określony w umowie czas (zwykle od dwóch do pięciu lat). W takiej sytuacji klient nie posiada samochodu na własność, a jedynie wynajmuje go od firmy Car Lease Polska. Dzięki temu najemca ma dostęp do nowoczesnych modeli aut, które są wyposażone w różne udogodnienia (np. Audi A3 Sportback posiada 2-strefową automatyczną klimatyzację i systemy ostrzegające o opuszczeniu pasa ruchu) i zapewniają duży komfort jazdy. Przy okazji umowa obejmuje liczne udogodnienia, które pozwalają klientowi zaoszczędzić czas i nie martwić się przeglądami czy wymianą opon. Car Lease Polska zapewnia także ubezpieczenie w atrakcyjnej cenie (OC, AC, NNW) i Assistance oraz samochód zastępczy w przypadku awarii. Kiedy termin umowy minie, samochód wraca do firmy, a klient może wynająć inny model — być może po Audi przyjdzie czas na BMW lub Nissana?

 

Wynajem długoterminowy Audi oznacza brak ryzyka utraty wartości samochodu, brak konieczności wykupu auta po wygaśnięciu umowy, niewielkie koszty początkowe i szeroki dostęp do nowoczesnych pojazdów, które dzięki niewielkim comiesięcznym opłatom są na wyciągnięcie ręki. Wynajmując samochód, nie musisz martwić się, że duża awaria pochłonie wszystkie oszczędności, a zakup kolejnego samochodu będzie uzależniony od sprzedaży posiadanego modelu.

Wynajem audi w Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy samochodów w Car Lease Polska jest bardzo prosty, a przejrzyste procedury i atrakcyjna flota aut sprawiają, że kolejni klienci nawiązują z nami współpracę i zamawiają wymarzone samochody. Aby do nich dołączyć, wystarczy przejrzeć naszą ofertę i kliknąć „zarezerwuj ten samochód” pod interesującym Cię modelem auta. Następnie poprosimy Cię o dane, dzięki którym nasz przedstawiciel będzie mógł się z Tobą skontaktować — nastąpi to maksymalnie w ciągu doby od złożenia rezerwacji. Zapewniamy informowanie na bieżąco o postępie procedur, a od nich już tylko krok do umówienia terminu odbioru pojazdu — wiemy, że ten moment jest dla naszych klientów najlepszy! W razie pytań zapraszamy do kontaktu — nasi doświadczeni przedstawiciele pomogą wybrać najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Audi.