1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. AUDI
  4. AUDI Q5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

AUDI

Q5

Audi Q5 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Audi Q5 wynajem długoterminowy – bezdroża mu niestraszne

Audi Q5 wynajem – elastyczny model finansowania. Q5 to nowoczesny SUV, który jest sprzedawany głównie jako 2,0-litrowy diesel właścicielom samochodów firmowych, ale sprawdza się również jako auto rodzinne na dłuższe wypady za miasto.

Wynajem Audi Q5 - Quattro stało się ultra

Wynajem długoterminowy Audi Q5, to sposób na użytkowanie nowoczesnego auta. Q5, to auto z systemem napędu, który może być na wszystkie koła lub może napędzać przednie koła. To nic nowego, ale quattro ultra wykorzystuje sprzęgło elektromechaniczne za skrzynią biegów i sprzęgło kłowe przy tylnym dyferencjale, aby całkowicie rozłączyć tylne wały napędowe i zmniejszyć straty wynikające z tarcia niemal do zera. Nie ma centralnego dyferencjału. Oznacza to, że samochody wyposażone w quattro ultra są znacznie bardziej wydajne niż te, w których zastosowano system Haldex lub torque-sensing.

Wynajem długoterminowy Audi Q5 – niesamowite zawieszenie pneumatyczne

Audi Q5 na abonament to auto, które wyposażone jest w stalowe sprężyny, które są idealne na nierówną drogę. To oczywistość. Ale zawieszenie pneumatyczne jest o wiele bardziej przydatne. W standardzie Q5 będzie osadzony na stalowych oponach z niewielką możliwością regulacji za pomocą modułu wyboru napędu, ale wysokość jazdy nie może się zmienić. Oznacza to, że jest to kompromis — za wysoko, aby być idealnym dla stabilności i za nisko, aby być naprawdę zdolnym do off-road.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Audi Q5.