1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. NISSAN
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Nissan - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy — Nissan dopasowany do Twoich potrzeb!

Nowoczesne, bezpieczne auto to marzenie wielu osób. Niestety często jego spełnienie wiąże się z wieloletnimi kredytami, wydaniem oszczędności, a dla firm — nadszarpnięciem budżetu. Na szczęście istnieje atrakcyjna alternatywa — wynajem długoterminowy samochodów marki Nissan w Car Lease Polska. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ przez cały okres trwania umowy (zwykle 2-5 lat) klient płaci stałe raty za wynajmowany samochód, nie ponosząc ryzyka utraty wartości auta i korzystając z licznych udogodnień.

Car Lease Polska — samochody na abonament

Nowoczesne Nissany dostępne w naszej ofercie to wygodne, bezpieczne pojazdy. Szczególną popularnością cieszą się SUVy z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, np. NISSAN Qashqai N-Connecta na wynajem. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na bezpłatny samochód zastępczy w przypadku awarii. Nasza firma ponosi także koszty przeglądów, wymiany opon i ubezpieczenia OC, AC, NNW i Assistance. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wymarzonego modelu!

Nissan wynajem długoterminowy – duży wybór modeli

Nissan wynajem – sprawdź naszą ofertę. Od kompaktowego Nissana Versa przez zaawansowane technologicznie Altima i Sentra po potęgę Maxima, program wynajmu samochodów Nissan jest bogaty i dopasowany dla każdego.

Wynajem Nissan — Nissan Versa

Wynajmij model 2022 Versa, aby poznać obsługę i kontrolę bezstopniowej skrzyni biegów Nissan Xtronic. A dzięki Versa możesz wypożyczyć samochód ze standardowym monitorem cofania, który pomoże Ci cofnąć się i ruszyć w drogę.

Nissan wynajem długoterminowy – Nissan Sentra

Poznaj funkcje Nissan Intelligent Mobility podczas wynajmu Sentry 2022, takie jak automatyczne hamowanie awaryjne, ostrzeżenie o martwym polu i ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu. Sentra oferuje również ponadprzeciętną ilość przestrzeni ładunkowej z opuszczonymi tylnymi siedzeniami.

Nissan wynajem długoterminowy – Nissan Altima

Wynajmij Altimę 2023, pierwszego sedana Nissana z dostępnymi napędami na wszystkie koła, i zobacz, jak zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i najlepiej sprzedający się samochód Nissana pasują do Twojego stylu życia.

Nissan wynajem długoterminowy kalkulator – sprawdź naszą ofertę

Wynajem długoterminowy Nissan jest bardzo prosty. Stale odnawiamy naszą flotę, aby zaoferować Ci najlepszą gamę pojazdów dopasowanych do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz kompaktowego auta do miasta, rodzinnego kombi, czy może wygodnego i bezpiecznego SUV-a, wśród wielu samochodów dostępnych w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Nissan.