1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. NISSAN
  4. NISSAN Juke
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Juke

Nissan Juke - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Nissan Juke wynajem długoterminowy – mocne auto w swojej klasie

Nissan Juke wynajem – wygodne opcje finansowania. Juke, to nowoczesne wydanie klasycznej wersji. Stary Nissan Juke był wyraźnie przeciętny, a jednak wciąż sprzedawał się bardzo dobrze. Nowy Nissan Juke jest ciekawszym modelem. Wnętrze sprawia wrażenie dobrze wykończonego i jest bardziej praktyczne niż w poprzednich wersjach. Prowadzi się lepiej niż stary Juke, choć ani silnik benzynowy, ani hybrydowy nie są szczególnie wiodące w klasie.

Wynajem Nissan Juke — współpraca z Renault

Wynajem Nissan Juke System, to wygodny sposób na użytkowanie nowoczesnego auta. Juke, to model, który został opracowany wspólnie z Renault, łączy konwencjonalny silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra z silnikiem elektrycznym, akumulatorem o pojemności 1,2 kWh i nową automatyczną skrzynią biegów. Jak twierdzi Nissan, rezultatem jest zwiększenie mocy o 25% przy jednoczesnym spadku zużycia paliwa o 20 proc.

Wynajem długoterminowy Nissan Juke — wrażenia z jazdy

Nissan Juke wynajem długoterminowy – brak ukrytych opłat. Juke, a więc samochód który jest łatwy w prowadzeniu po mieście, w czym pomaga wysoka pozycja siedząca, która zapewnia dobrą widoczność na drogę. Modele z wyższej półki są wyposażone w kamerę 360 stopni, która pomaga również przy parkowaniu. Na otwartej drodze rywale są jednak bardziej wyrafinowani, a zarówno Ford Puma, jak i SEAT Arona sprawiają wrażenie bardziej zwinnych. Pomijając silniki, Nissan Juke pozostaje bardzo popularnym małym SUV-em. Kabina Juke'a nie wygląda już kiepsko, plastikowo i niezdarnie — teraz jest stosunkowo komfortowa i wygląda całkiem stylowo.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Nissan Juke.