Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Juke

Nissan Juke - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Nissan Juke wynajem długoterminowy – mocne auto w swojej klasie

Nissan Juke wynajem – wygodne opcje finansowania. Juke, to nowoczesne wydanie klasycznej wersji. Stary Nissan Juke był wyraźnie przeciętny, a jednak wciąż sprzedawał się bardzo dobrze. Nowy Nissan Juke jest ciekawszym modelem. Wnętrze sprawia wrażenie dobrze wykończonego i jest bardziej praktyczne niż w poprzednich wersjach. Prowadzi się lepiej niż stary Juke, choć ani silnik benzynowy, ani hybrydowy nie są szczególnie wiodące w klasie.

Wynajem Nissan Juke — współpraca z Renault

Wynajem Nissan Juke System, to wygodny sposób na użytkowanie nowoczesnego auta. Juke, to model, który został opracowany wspólnie z Renault, łączy konwencjonalny silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra z silnikiem elektrycznym, akumulatorem o pojemności 1,2 kWh i nową automatyczną skrzynią biegów. Jak twierdzi Nissan, rezultatem jest zwiększenie mocy o 25% przy jednoczesnym spadku zużycia paliwa o 20 proc.

Wynajem długoterminowy Nissan Juke — wrażenia z jazdy

Nissan Juke wynajem długoterminowy – brak ukrytych opłat. Juke, a więc samochód który jest łatwy w prowadzeniu po mieście, w czym pomaga wysoka pozycja siedząca, która zapewnia dobrą widoczność na drogę. Modele z wyższej półki są wyposażone w kamerę 360 stopni, która pomaga również przy parkowaniu. Na otwartej drodze rywale są jednak bardziej wyrafinowani, a zarówno Ford Puma, jak i SEAT Arona sprawiają wrażenie bardziej zwinnych. Pomijając silniki, Nissan Juke pozostaje bardzo popularnym małym SUV-em. Kabina Juke'a nie wygląda już kiepsko, plastikowo i niezdarnie — teraz jest stosunkowo komfortowa i wygląda całkiem stylowo.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Nissan Juke.