1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. JAGUAR
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JAGUAR

Jaguar - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Dostępne modele JAGUAR

Car Lease Polska

Drapieżny Jaguar w wynajmie długoterminowym

Jaguar to marka samochodów od zawsze kojarząca się z najbardziej luksusowymi autami na świecie. Myśląc o Jaguarze wielu z nas jest przekonanych, że nie stać go na niego. I faktycznie. Auto w zakupie nie należy do najtańszych. Można jednak zdecydować się na długoterminowy wynajem Jaguara. To znacznie tańsza metoda na spełnienia marzeń o naprawdę luksusowym samochodzie.

Jaguar E-Pace w wynajmie długoterminowym i w dobrej cenie

Jaguar E-PACE 2.0P Chequered Flag to jeden z topowych egzemplarzy aut klasy premium w ofercie wynajmu długoterminowego. Już za około 1600 zł netto można cieszyć się luksusem i bezpieczeństwem, jakie daje ten wyrafinowany SUV. Co istotne, niepotrzebna jest przy tym żadna opłata wstępna. Decydując się na pakiet o 400 zł droższy otrzymamy w ramach jednej opłaty miesięcznej auto wraz z ubezpieczeniem, które w przypadku aut luksusowych zawsze jest raczej drogie. Tanie w przypadku topowych samochodów nie są też naprawy. Car Lease Polska w ramach oferty najmu długoterminowego Jaguara pokrywa koszty wszystkich potencjalnych napraw.

Jaguar w wynajmie długoterminowym, czyli bogactwo i luksus

Lista luksusowych dodatków w przypadku aut premium zazwyczaj zdaje się nie mieć końca. I tak też jest w przypadku Jaguara w wynajmie długoterminowym. Na jego pokładzie znaleźć można między innymi elektrycznie regulowane w ośmiu płaszczyznach fotele, system monitorujący zmęczenie kierowcy, panoramiczny dach szklany czy dwustrefową automatyczną klimatyzację. Na tym jednak nie koniec. Jaguar w wynajmie długoterminowym jest wyjątkowo inteligentny i słucha się wypowiadanych przez kierowcę komend. Nie trzeba już więc używać rąk do odszukiwania odpowiednich funkcji w komputerze pokładowym. Jak to często bywa w przypadku najdroższych samochodów, fotele oraz tylna kanapa zostały pokryte znakomicie prezentującą się skórą. Jakie inne luksusowe dodatki znajdziemy w Jaguarze w ofercie wynajmu długoterminowego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Jaguar.