Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JAGUAR

Jaguar - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Drapieżny Jaguar w wynajmie długoterminowym

Jaguar to marka samochodów od zawsze kojarząca się z najbardziej luksusowymi autami na świecie. Myśląc o Jaguarze wielu z nas jest przekonanych, że nie stać go na niego. I faktycznie. Auto w zakupie nie należy do najtańszych. Można jednak zdecydować się na długoterminowy wynajem Jaguara. To znacznie tańsza metoda na spełnienia marzeń o naprawdę luksusowym samochodzie.

Jaguar E-Pace w wynajmie długoterminowym i w dobrej cenie

Jaguar E-PACE 2.0P Chequered Flag to jeden z topowych egzemplarzy aut klasy premium w ofercie wynajmu długoterminowego. Już za około 1600 zł netto można cieszyć się luksusem i bezpieczeństwem, jakie daje ten wyrafinowany SUV. Co istotne, niepotrzebna jest przy tym żadna opłata wstępna. Decydując się na pakiet o 400 zł droższy otrzymamy w ramach jednej opłaty miesięcznej auto wraz z ubezpieczeniem, które w przypadku aut luksusowych zawsze jest raczej drogie. Tanie w przypadku topowych samochodów nie są też naprawy. Car Lease Polska w ramach oferty najmu długoterminowego Jaguara pokrywa koszty wszystkich potencjalnych napraw.

Jaguar w wynajmie długoterminowym, czyli bogactwo i luksus

Lista luksusowych dodatków w przypadku aut premium zazwyczaj zdaje się nie mieć końca. I tak też jest w przypadku Jaguara w wynajmie długoterminowym. Na jego pokładzie znaleźć można między innymi elektrycznie regulowane w ośmiu płaszczyznach fotele, system monitorujący zmęczenie kierowcy, panoramiczny dach szklany czy dwustrefową automatyczną klimatyzację. Na tym jednak nie koniec. Jaguar w wynajmie długoterminowym jest wyjątkowo inteligentny i słucha się wypowiadanych przez kierowcę komend. Nie trzeba już więc używać rąk do odszukiwania odpowiednich funkcji w komputerze pokładowym. Jak to często bywa w przypadku najdroższych samochodów, fotele oraz tylna kanapa zostały pokryte znakomicie prezentującą się skórą. Jakie inne luksusowe dodatki znajdziemy w Jaguarze w ofercie wynajmu długoterminowego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Jaguar.