1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HONDA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HONDA

Honda - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Nowa sportowa Honda w wynajmie długoterminowym

Nowoczesny dizajn, a także znakomite właściwości trakcyjne powodują, że każda generacja Hondy Civic wzbudza duże zainteresowanie kierowców. Nie inaczej jest i z najnowszą wersją japońskiego bestsellera. Wielu kierowców zupełnie niezasadnie przekonanych jest, że dobre japońskie auta muszą być drogie. To mit! Nową Hondę w ramach wynajmu długoterminowego można już jeździć za nieco ponad 1300 zł netto miesięcznie.

Mocna oferta wynajmu długoterminowego na Hondę

Jak się okazuje nie tylko niska cena za wynajem długoterminowy przyciąga do Hondy jak magnes. Car Lease Polska w tej cenie oferuje bowiem nie wyposażone słabo auto w podstawowej wersji. Mówimy bowiem o Hondzie Civic 5D MT Sport Plus. To propozycja dla kierowców, którzy nie tylko chcą bezpiecznie i komfortowo dotrzeć z punktu A do punktu B. Nowa Honda Civic to także obietnica sportowych emocji. Wszystko to za sprawą między innymi wyjątkowej jednostki napędowej. Półtoralitrowy silnik benzynowy oferuje aż 182 KM mocy. Dzięki niej można rozpędzić auto do „setki” już w nieco ponad 8 sekund. Większość konkurencji może jedynie pomarzyć o takim wyniku w aucie za w końcu niewygórowaną cenę. Jednak nowa Honda Civic w ofercie wynajmu długoterminowego to coś znacznie więcej. Wyposażenie auta pod względem bezpieczeństwa prezentuje się równie spektakularnie!

Honda Civic w wynajmie długoterminowym bezpieczna jak nigdy dotąd

System ostrzegania o zjeżdżaniu z pasa ruchu czy system rozpoznawania znaków drogowych znajdują się w ramach standardowego wyposażenia oferowanej w ramach wynajmu długoterminowego Hondy Civic. Nikogo nie zdziwi, że na pokładzie tego świetnie wyposażone auta nie zabrakło też systemu monitorowania martwego pola w lusterku wstecznym. Auto potrafi także ostrzec kierowcę o nadjeżdżającym pojeździe podczas manewru cofania, gdy kierowca ma ograniczona widoczność. Lista tak zwanych „ekstrasów” jest zdecydowanie dłuższa i warto przyjrzeć się jej z uwagą.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Honda.