1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HONDA
  4. HONDA HR-V
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HONDA

HR-V

Honda HR-V - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Honda HR-V wynajem długoterminowy – nowoczesna i bezpieczna

Honda HR-V wynajem – najlepsza oferta na rynku. To najnowsza Honda, która ładnie odzwierciedla aktualne zmiany w świecie motoryzacji. Nie tylko nie ma w ofercie silnika wysokoprężnego, ale też po raz pierwszy Honda wprowadza w Europie hybrydowego SUV-a. Dzisiejszy samochód jest najlepiej wyglądającym, najbardziej praktycznym i zaawansowanym w historii i jest dostępny albo z 1,5-litrowym VTEC turbo, albo z hybrydą Intelligent Multi-Mode Drive (i-MMD), która składa się z 2,0-litrowego silnika i-VTEC, dwóch silników elektrycznych i baterii litowo-jonowej.

Wynajem Honda HR-V – charakterystyczny wygląd

Wynajem długoterminowy Honda HR-V – wyjątkowa opcja finansowania. HR-V, to auto, które przód i maskę dzieli ze swoim bratem w hatchbacku – Civiciem. Podczas gdy profil przypomina ustępującego CR-V, ale jest znacznie lepiej wyważony. Jeśli lubimy chrom, to jest go również sporo — zwłaszcza na kratce, która jest "aktywna" w celu zwiększenia wydajności aerodynamicznej, otwierając się w razie potrzeby w celu chłodzenia silnika.

Wynajem długoterminowy Honda HR-V – wygodne wnętrze

Honda HR-V wynajem długoterminowy – dla firm i podmiotów prywatnych. To auto, które jest wewnątrz przestronne z dużą ilością miejsca dla dorosłych z przodu i z tyłu, podczas gdy bagażnik ma ogromną pojemność 561 litrów (zmniejszoną o 64 litry w wersji hybrydowej, ponieważ za siedzeniami znajduje się akumulator) lub 1 756 litrów (1 697) po złożeniu tylnych siedzeń.

Honda HR-V wynajem – sprawdzony i ekologiczny napęd

Honda HR-V wynajem długoterminowy – nowoczesny program finansowania. HR-V wyposażona jest w napęd na jedną oś. Zużycie paliwa waha się od 38,7mpg dla AWD do 40,9mpg dla manualnego napędu na dwa koła. Emisja CO2 wynosi 120-126g/km. Te dane dotyczące zużycia paliwa nie brzmią wybitnie, ale zostały uzyskane przy zastosowaniu nowej, bardziej rygorystycznej procedury testowej WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure), która ma lepiej odzwierciedlać rzeczywistą jazdę.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Honda HR-V.