1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TESLA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TESLA

Tesla - leasing

Dostępnych samochodów: 15

Car Lease Polska

Tesla to amerykański koncern samochodów elektrycznych produkujący także akumulatory, stacje ładowania oraz panele fotowoltaiczne. Jej założycielem jest wizjoner Elon Musk, który jest właścicielem wielu innowacyjnych projektów, a swoje oczy kieruje także w kierunku kosmosu. Sama Tesla jest jedną z najlepiej radzących sobie marek na świecie. W 2021 roku według Kantar BrandZ była to najcenniejsza firma motoryzacyjna o wartości 42 miliardów dolarów. Posiadanie aut tej marki jest bardzo kuszące. Dlaczego nie zrealizować tego celu z nami i nie posiadać co parę lat zupełnie nowego egzemplarza? To wszystko uda się z naszym leasing Tesla.

Tesla w leasing – pociągające i elektryzujące auto

Nasza oferta na wyjątkowe auta obejmuje także Tesla leasing Model 3. Jest to dynamiczny samochód klasy sedan, który zapewnia komfort podróżowania 5 osobom. Jego moc to 257 koni mechanicznych, które wraz z niskim współczynnikiem oporów dają przyśpieszenie 100 km/h w 6,1 sekundy. Posiada zaawansowany system kontroli jazdy Aero Autopilot, który jest zapowiedzią zupełnie autonomicznej jazdy samochodów, czyli bez żadnej ingerencji człowieka. Sam system jest odpowiedzialny za automatyczne kierowanie, przyśpieszanie oraz hamowanie w przypadku wykrycia innych pojazdów czy pieszych na drodze. Ciekawostką jest to, że auto posiada niestandardowe mocowanie klapy bagażnika, bo zawiasy znajdują się po bokach tylnej szyby.

 

Wnętrze i kokpit wykonane są w formie minimalistycznej. Większość obsługi wykonuje się za pomocą 15,4 calowego ekranu dotykowego, który jest umieszczony na konsoli środkowej na wysokości kierownicy. Wyjątkowe jest też to, że przed kierowcą nie ma żadnych wskaźników, wszystkie informacje są wyświetlane z boku na ekranie. Na przykład prędkość widać w jego lewym górnym rogu. Właśnie takie wyjątkowe modele u nas w leasing Tesla.

 

Samo wykończenie pojazdu jest w klasie premium, przednie siedzenia są podgrzewane i regulowane elektrycznie z dwunastoma zakresami. Dodatkową gratką, uprzyjemniającą jazdę jest przyciemniany szklany dach, który chroni przed promieniami ultrafioletowymi oraz podczerwonymi.
Zapraszamy do leasing konsumencki Tesla osoby, które chcą poczuć nieskrępowaną moc elektrycznych aut.

Tesla leasing kalkulator – jesteśmy po to, aby ułatwiać życie klientom

Duży wybór modeli i marek, które posiadamy w swojej ofercie jest poważnym wyzwaniem. Dlatego na naszej stronie umieściliśmy wygodną wyszukiwarkę, dzięki której można ograniczać ilość pojazdów do tych najbardziej wpasowujących się w nasze potrzeby i gust. Gdyby w tej kwestii były problemy, chętnie udzielimy pomocy w znalezieniu optymalnego rozwiązania na przykład dla Tesla w leasing.

 

Po wybraniu wąskiej grupy aut dobrze byłoby się dowiedzieć, ile to na przykład dla Tesla leasing będzie kosztować. Wiele osób ma z tym trudności, bo na tym etapie jest niezdecydowana na konkretny model i trudno cały czas dzwonić do konsultanta z zapytaniami albo fizycznie udawać się do biura. Dlatego stworzyliśmy dla klientów Tesla leasing kalkulator. Jest to przydatna funkcja, która wskaże, co najlepiej wybrać i jaki sposób rozłożenia rat będzie optymalny. Znając wartość samochodu, można ustawić suwakami konkretne wartości związane z wpłatą własną, okresem leasingu oraz wartością wykupu końcowego. Kalkulator leasingowy przedstawi dwa istotne parametry, a mianowicie Tesla leasing cena oraz przybliżona suma wszystkich opłat wyrażona w procentach. Taka wielokrotnie przeprowadzona symulacja ułatwia znalezienie optymalnego rozwiązania na przykład dla Tesla leasing dla firm czy dla innych marek.

 

Car Lease Polska to firma zajmująca się leasingami nowych aut. Nasza oferta obejmuje również konkurencyjne wypożyczenie długoterminowe oraz ubezpieczenia komunikacyjne. Posiadamy samochody różnych klas na przykład limuzyny, luksusowe, sportowe, vany, SUV-y, miejskie, typowe dla firm transportowych, czyli dostawcze. Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsza jest rzetelność i uczciwość w stosunku do klienta. Pomagamy kompleksowo. Zapraszamy do współpracy. Wierzymy, że przerodzi się ona w stałą relację, czy to przy Tesla leasing, czy przy innej marce lub ofercie.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Tesla.