1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TESLA
  4. TESLA Model 3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TESLA

Model 3

Tesla Model 3 - leasing

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Tesla 3

Tesla 3 jest elektrycznym samochodem należącym do segmentu premium klasy średniej produkowanym przez amerykańską markę od 2017 roku. W dniu prezentacji firma Tesla otrzymała tysiące zamówień na ten model, chociaż część zamawiających nie miało okazji nawet go zobaczyć. Niewątpliwie wyróżnia się pod względem designu, obsługi i gadżetów. Samochód ten jest zwinny, ma wydajny i mocny napęd, dobry zasięg i bogate wyposażenie seryjne. Warto się nad nim pochylić, zwłaszcza z Tesla Model 3 leasing.

Car Lease Polska - Tesla Model 3 leasing dostosowany do potrzeb

Leasing w Polsce jest coraz popularniejszą formą finansowania. W Car Lease Polska zajmujemy się nim kompleksowo i przede wszystkim kładziemy nacisk na potrzeby klientów. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych wymagań i możliwości, także z Tesla 3 leasing. U nas każdy znajdzie samochód dla siebie, mamy dostęp do wielu marek i modeli. Wysokość raty klient może sprawdzić sam za pomocą Tesla Model 3 leasing kalkulator, który na podstawie wartości auta i parametrów umowy oblicza całkowite koszty leasingu.

Car Lease Polska - dlaczego warto nam zaufać w Tesla Model 3 leasing?

Na rynku leasingowym istniejemy od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy renomę i grono zadowolonych klientów. Wyróżniają nas atrakcyjne warunki kontraktowe, także dla leasing Tesla Model 3, profesjonalne doradztwo, obsługa na najwyższym poziomie, uczciwość i bezpieczeństwo transakcji. Nasze umowy są skonstruowane tak, aby były klarowne i przejrzyste. W zakresie Tesla Model 3 leasing obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i do aplikacji mobilnej. W przypadku pytań prosimy o kontakt – niezwłocznie się odezwiemy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Tesla Model 3.