1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TESLA
  4. TESLA Model 3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TESLA

Model 3

Tesla Model 3 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Tesla Model 3 wynajem długoterminowy – elektryk klasy premium

Tesla Model 3 wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Tesla model 3, a więc samochód, który ma imponujący zasięg akumulatorów, przestronną i przestronną kabinę, jest łatwy w prowadzeniu i oferuje technologię wspomagania kierowcy, która w dużej mierze działa bardzo dobrze. Pomimo tego, że prawie wszystkie elementy sterujące są dostępne za pośrednictwem centralnego ekranu dotykowego, łatwo jest sobie z nim poradzić. Tesla Model 3 jest bardzo cichy. Jednak jazda na pełnym gazie nie za dobrze służy dla zasięgu.

Tesla Model 3 na abonament — komfortowe wnętrze

Wynajem długoterminowy Tesla Model 3 – brak ukrytych opłat, to auto, które cechuje minimalistyczna kabina. Przednia szyba jest panoramiczna, a nadkola nisko osadzone, co oznacza, że ​​widok do przodu jest wyraźny i rozległy, nawet jeśli nie siedzisz z wysoko umieszczonym siedzeniem. Pełnowymiarowy szklany szyberdach sprawia, że ​​Tesla Model 3 jest jasna i przestronna w środku. Na konsoli środkowej nie ma przycisków, tylko para pokręteł na kierownicy, cztery przełączniki okienne w drzwiach i zwykłe elektryczne regulatory oparcia i oparcia. Tesla Model 3 wynajem długoterminowy, to auto, którego funkcjami sterujemy za pomocą panelu dotykowego.

Tesla Model 3 wynajem – duży ekran dotykowy

Tesla Model 3 wynajem – elastyczna oferta finansowania. Tesla Model 3, to 15. - calowy ekran, który jest ostry jak brzytwa, wysokiej rozdzielczości i łatwy w obsłudze. Pod ekranem znajdują się podwójne stałe podkładki indukcyjne, które umożliwiają bezprzewodowe ładowanie telefonu. Tesla model 3 to również wygoda na tylnej kanapie. Wysoka osoba dorosła może wygodnie zmieścić się na tylnym środkowym siedzeniu, dzięki sprytnie wyprofilowanemu podłokietnikowi w konsoli środkowej z miejscem na stopy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Tesla Model 3.