1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HONDA
  4. HONDA HR-V
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HONDA

HR-V

Honda HR-V - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Honda HR-V leasing - skorzystaj z naszej oferty

Szukasz niezawodnego, stylowego i wszechstronnego samochodu? Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Teraz masz okazję w pełni cieszyć się najwyższym komfortem jazdy dzięki Honda HR-V leasing!

Dzięki naszej korzystnej ofercie możesz cieszyć się wszystkimi zaletami modelu HR-V bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z jego zakupem. Leasing Honda HR-V zapewnia elastyczne warunki, konkurencyjne stawki oraz łatwe procedury, które sprawią, że korzystanie z nowego auta stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i postarają się o to, by Honda HR-V leasing był w pełni dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Leasing Honda HR-V - co warto wiedzieć?

Co dokładnie czeka Cię w ramach Honda HR-V leasing? To model hybrydowy, który dysponuje mocą 131 KM. Przedni napęd i automatyczna skrzynia biegów zapewniają bardzo wysoki komfort jazdy. Stylistyka samochodu jest nowoczesna i elegancka, dzięki czemu może przyczynić się do podniesienia prestiżu osoby siedzącej za kierownicą.

Nie masz pewności czy nasza oferta leasingowa jest dla Ciebie opłacalna? Sprawdź konfigurację leasingu za pomocą udostępnionych przez nas narzędzi online. W ten sposób poznasz przybliżoną sumę wszystkich kosztów oraz wysokość miesięcznej raty z uwzględnieniem preferowanych przez Ciebie warunków umowy. Honda HR-V leasing kalkulator pokaże Ci, że jesteśmy najlepszym wyborem!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Honda HR-V.