1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HONDA
  4. HONDA CR-V
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HONDA

CR-V

Honda CR-V - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Honda CR-V wynajem długoterminowy – inteligentne auto

Honda CR-V wynajem – najlepsza oferta na carleasepolska.pl. Auto, które ładnie odzwierciedla aktualne zmiany w świecie motoryzacji — nie tylko nie ma w ofercie silnika wysokoprężnego, ale też po raz pierwszy Honda wprowadza w Europie hybrydowego SUV-a. Dzisiejszy samochód jest najlepiej wyglądającym, najbardziej praktycznym i zaawansowanym w historii i jest dostępny albo z 1,5-litrowym VTEC turbo, albo z hybrydą Intelligent Multi-Mode Drive (i-MMD), która składa się z 2,0-litrowego silnika i-VTEC, dwóch silników elektrycznych i baterii litowo-jonowej.

Honda CR-V na abonament – przestronne wnętrze

Honda CR-V wynajem – najlepszy sposób finansowania. Auto, które jest wewnątrz przestronne z dużą ilością miejsca dla dorosłych z przodu i z tyłu, podczas gdy bagażnik ma ogromną pojemność 561 litrów (zmniejszoną o 64 litry w wersji hybrydowej, ponieważ za siedzeniami znajduje się akumulator) lub 1 756 litrów (1 697) po złożeniu tylnych siedzeń.

Honda CR-V na abonament – benzyna lub hybryda

Honda CR-V wynajem długoterminowy – dla firm i osób fizycznych. CR-V to konwencjonalny silnik benzynowy 1.5 VTEC turbo oraz cztery klasy wykończenia — S, SE, SR i EX. Jest on dostępny z automatyczną skrzynią biegów CVT lub sześciobiegową manualną oraz z napędem na przednie lub wszystkie koła (CVT jest tylko AWD). Napęd na dwa koła jest nieco szybszy (0-100 kmh w 8,8 sekundy), natomiast zużycie paliwa waha się od 38,7 mpg dla AWD do 40,9mpg dla manualnego napędu na dwa koła. Emisja CO2 wynosi 120-126g/km.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Honda CR-V.