1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HONDA
  4. HONDA CR-V
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HONDA

CR-V

Honda CR-V - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Honda CR-V - leasing na elastycznych warunkach

Masz ochotę zasiąść za kierownicą nowoczesnego auta hybrydowego, które zachwyca jakością jazdy i eleganckim designem? W takim razie Honda CR-V leasing to oferta stworzona właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami.

Zamiast kupować nowy samochód, wybierz bardziej opłacalne rozwiązanie. Korzystny leasing Honda CR-V pozwala na pełne użytkowanie auta w zamian za comiesięczne niskie opłaty. Możesz zawrzeć umowę nawet na 5 lat, a po jej ukończeniu wykupisz pojazd na własność za wcześniej ustaloną kwotę. Dodatkowo koszty związane z leasingiem operacyjnym bez problemu wliczysz w koszty uzyskania przychodu.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie przedstawimy Ci wszystkie opcje na Honda CR-V leasing i doradzimy, która z nich będzie najlepiej pasować do Twoich indywidualnych preferencji. Czekamy na Twój telefon!

Leasing Honda CR-V - szczegóły usługi 

Honda CR-V leasing to rozbudowana oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Daje dostęp między innymi do wariantu CR-V Elegance, który wyróżnia się nie tylko osiągami, ale i bardzo stylowym designem. Jest to auto hybrydowe z 2.0 litrowym silnikiem o mocy 184 KM, dysponujące przednim napędem i automatyczną skrzynią biegów. 

Czy udało Ci się już wypróbować Honda CR-V leasing kalkulator? To narzędzie online, które pomoże Ci lepiej zaplanować budżet. Uwzględnia wszystkie zmienne warunki umowy i przelicza je, by natychmiast udostępnić Ci informacje na temat wysokości miesięcznych opłat i nie tylko. Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi opcjami!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Honda CR-V.