1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. NISSAN
  4. NISSAN Townstar
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Townstar

Nissan Townstar - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Nissan Townstar - wynajem długoterminowy na atrakcyjnych warunkach

Szukasz niezawodnego samochodu dostawczego, dzięki któremu będziesz mógł przewieźć ładunek w komfortowych warunkach? W takim razie Nissan Townstar wynajem długoterminowy to oferta idealna dla Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami!

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na nasze usługi. Nissan Townstar wynajem to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na użytkowaniu nowego auta, ale nie chcą zdecydować się na duży wydatek w postaci zakupu samochodu. Wszystko to sprawia, że wynajem długoterminowy Nissan Townstar umożliwia zbudowanie floty nowoczesnych pojazdów na o wiele korzystniejszych warunkach, a także ułatwia ich wymianę w przyszłości. 

Co istotne, wynajem Nissan Townstar można dostosować do swoich preferencji czy specyfiki danej branży. Wybierz interesujący Cię okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy roczny limit kilometrów. Sprawdź, które rozwiązanie najbardziej Ci się opłaci!

Nissan Townstar wynajem - dowiedz się więcej 

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas kluczowa, dlatego usługa Nissan Townstar wynajem długoterminowy zapewnia dostęp do różnych wersji modelu Townstar. Na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie. 

Nissan Townstar na abonament dysponuje silnikiem benzynowym o mocy 130 KM. Jest też wyposażony w manualną skrzynię biegów. W cenie miesięcznych opłat znajdują się też koszty wszystkich standardowych przeglądów oraz dwa komplety opon z wymianą!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Nissan Townstar wynajem? Czekamy na Twój kontakt. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i upewnią się, że wybrane auto spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Nissan Townstar.