1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. NISSAN
  4. NISSAN Qashqai
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Qashqai

Nissan Qashqai - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Kultowy Nissan Qashqai - wynajem długoterminowy

To jeden z najbardziej charakterystycznych i popularnych modeli SUV. Jeżeli interesuje Cię jakość i niezawodność, Nissan Qashqai w wynajmie długoterminowym będzie doskonałym wyborem. Sprawdź wszystkie szczegóły i przekonaj się sam!

 

Wynajem Nissan Qashqai to rozwiązanie dla kierowców ceniących sobie wszechstronne auta. To pojazd o świetnych osiągach, dużej pojemności bagażowej oraz stosunkowo niskim spalaniu na poziomie 6,4 litra. Przy tym wszystkim oferuje maksymalny komfort i przyjemność z jazdy zarówno kierowcy, jak i jego pasażerom. 

Wynajem Nissan Qashqai - sprawdź możliwości

Funkcjonalność to podstawowa zaleta tego samochodu. Moc na poziomie 158-190 KM, wysokie zawieszenie i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że radzi sobie doskonale zarówno w mieście, jak na dłuższych trasach oraz w warunkach bardziej terenowych. Wszystko to sprawia, że wynajem długoterminowy Nissan Qashqai to świetny wybór dla tych, którzy wymagają od auta nieco więcej. 

 

Koniecznie sprawdź dodatkowe informacje. Nasza oferta na Nissan Qashqai wynajem obejmuje parę nowoczesnych modeli, które różnią się od siebie osiągami oraz wyposażeniem. Szczegółowe dane techniczne znajdziesz na podstronach wybranych pojazdów. 

Nissan Qashqai na abonament - wysokość opłat

Oferta Nissan Qashqai wynajem długoterminowy jest dostosowana do potrzeb klientów. Bez problemu dopasujesz wysokość miesięcznych opłat do własnych możliwości i oczekiwań. Nasz kalkulator umów uwzględnia przy tym parametry takie jak roczny limit kilometrów, wysokość wkładu własnego i nie tylko. 

 

Oczekujesz czegoś więcej? Nissan Qashqai na abonament może być wzbogacony także o dodatkowe ubezpieczenie, komplet opon na zmianę i inne dodatkowe usługi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Nissan Qashqai.