1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. NISSAN
  4. NISSAN Qashqai
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Qashqai

Nissan Qashqai - leasing

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Nissan Qashqai - leasing na atrakcyjnych warunkach

Szukasz wszechstronnego, nowoczesnego i niezawodnego crossovera, który spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem stylu, jak i funkcjonalności? Nissan Qashqai leasing to doskonała oferta dla osób ceniących sobie nie tylko elegancki design, ale także zaawansowane technologie i komfort jazdy. 

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Leasing Nissan Qashqai zapewnia dużą elastyczność, dzięki której bez problemu dopasujesz warunki umowy do własnych oczekiwań i przewidzianego budżetu. Możesz zdecydować między innymi o długości leasingu (od 24 do 60 miesięcy), wysokości wpłaty własnej (od 0% do 45%) czy kwocie końcowego wykupu (od 1% do 40%). Wszystkie te czynniki wpływają na wielkość miesięcznych opłat.

Nissan Qashqai leasing to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą użytkować bez ograniczeń nowy samochód, ale wydawanie jednorazowo dużej ilości pieniędzy na jego zakup ich nie interesuje. Nasze rozwiązanie jest dużo bardziej opłacalne!

Leasing Nissan Qashqai - sprawdź możliwości 

Nissan Qashqai leasing to możliwość użytkowania nowej wersji legendarnego crossovera. Jest on dostępny zarówno w wersjach z napędem benzynowym, jak i hybrydowym. W tym drugim przypadku dysponuje mocą wynoszącą aż 190 KM! Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkim dostępnymi wariantami auta. Na pewno znajdziesz wśród nich idealny pojazd dla siebie. 

Zależy Ci na dokładnym zaplanowaniu budżetu leasingowego? Wykorzystaj Nissan Qashqai leasing kalkulator dostępny na naszej stronie i wylicz wszystkie opłaty związane z umową. Narzędzie uwzględnia wszystkie zmienne obecne w umowie i natychmiast udostępnia informacje na temat wysokości miesięcznych rat i sumy wszystkich kosztów. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Nissan Qashqai.